Аудіовізуальний переклад

Всі ми любимо якісний відеоматеріал, і мова не тільки про візуальному сприйнятті, адже не менш важливу роль в нашому житті відіграє сприйняття на слух. Кожен кіноман чи ігроман коли-небудь стикався з тим, що озвучка до фільму не відповідала дійсності або була аматорської і досить неякісною, або гірше того - була відсутня зовсім. І, погодьтеся, це дуже життєві і сумні історії, з якими більше не хочеться стикатися.

МСП Філін надає Вам можливість замовити якісні послуги з аудіовізуального перекладу, а саме:

ОЗВУЧУВАННЯ ВІДЕО І ПЕРЕКЛАД будь-якої складності

Дослівний переклад, повноцінно передає зміст і деталі потрібного тексту з однієї мови на іншу, такі як: відеоконференції, засідання суду, презентаційні та рекламні ролики, відео інструкції тощо. Працюють з відео озвученням тільки досвідчені перекладачі з виключно дикторської промовою. Такий переклад допоможе Вам розширити свою аудиторію і клієнтів в десятки разів, ви вже будете орієнтуватися не тільки на наш ринок, але і на зарубіжний, почнеться новий етап розвитку - адже мовного бар'єру вже не буде!

ВИГОТОВЛЕННЯ СУБТИТРІВ До ВІДЕО

Повний комплекс по створенню субтитрів, починаючи від розшифровки самого тексту і його повноцінного, адаптованого перекладу до інтеграції з відповідними відеоматеріалами. Субтитрування - завдання не просте. Це текстове супроводження цілого відеоряду, що повторює або ж доповнює всю звукову доріжку. При виконанні такого перекладу є особливі завдання, так як є певна кількість знаків і рядків повністю прив'язаних до зміни кадрів і субтитрів, впорається з якими зможе виключно профільний фахівець.

ПЕРЕКЛАД АУДІОЗАПИСІВ

Переклад аудіозаписів також, як і озвучування відео і субтитрування є комплексним продуктом, початком якого є - розшифровка, переклад і адаптація аудиодорожки. Даним перекладом займається виключно окрема команда наших перекладачів, які володіють кваліфікованими навичками аудіювання, які вміють інтегрувати сприймаються звуки в якісний, точний переклад.

Вибираючи Філін, Ви вибираєте - якість і здатності наших висококваліфікованих професіоналів з багаторічним досвідом, сумлінно виконану роботу точно, якісно і в строк.