Білоруська мова

Як відомо, білоруська мова разом з російською та українською відноситься до групи східнослов'янських мов. Неспроста між ними така велика кількість подібностей. Проте, якщо говорити саме про білоруський, то найбільш близьким для нього є польський.

Цікавий також той факт, що в білоруській мові досить велика кількість запозичених слів з німецького, литовського і тюркських мов. У той же час букви в білоруській мові пишуться за фонетичним типу, тобто як чуються, так і прописуються.

ПЕРЕКЛАДИ З Білоруської НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

З огляду на те, що білоруська мова володіє декількома різними діалектами, довіряти переклади з даного мови найкраще відразу досвідченим професіоналам своєї справи. Саме такі фахівці в особі досвідчених лінгвістів працюють сьогодні в бюро перекладів «Філін», куди ми запрошуємо вас звернутися вже зараз.

Сьогодні ми виконуємо переклади з білоруського самих різних типів, серед яких різні види документацій, тексти, договору і багато іншого. У той же час враховуємо всі мовні особливості, а також гарантуємо максимально грамотний підхід з багатоетапними перевірками перед здачею.

ПЕРЕКЛАДИ НА Білоруський МОВУ З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також із задоволенням виконаємо професійний переклад на білоруську мову практично з будь-якого іншого світу. Особливо актуально це, якщо необхідно виконати якісний переклад документів для передачі в реєструючі органи Білорусії. Причому для надання документам юридичної сили ми також виконуємо апостилювання та нотаріальне завірення. А значить, що при зверненні до нас, ви отримаєте максимально комплексну послугу, яка позбавить вас від втрати дорогоцінного часу, дозволивши отримати на руки повністю готовий до використання документ для виїзду за кордон.