ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ - ОТРИМАННЯ В УКРАЇНІ

Довідка про несудимість є офіційний документ, який підтверджує наявність або відсутність у заявника судимості на території України.

Наше Бюро перекладів пропонує можливість всім бажаючим отримати довідку про несудимість на території України, причому як для резидентів, так і для іноземних громадян, які в даний момент знаходяться на території країни.

Довіривши завдання з отримання довідки про несудимість Бюро перекладів «Філін», Ви економите величезну кількість дорогоцінного часу і сил, адже самостійне виконання цієї процедури часом забирає дійсно багато часу.

КОЛИ може знадобитися ДОВІДКА ПРО ВІДСУТНІСТЬ СУДИМОСТИ?

Такий документ як довідка про відсутність судимості в Харкові або в ряді інших міст України може знадобитися в самих різних ситуаціях:

Список необхідних документів для отримання довідки про несудимість в Харкові і в інших містах України.
Для громадян України

-копія першої, другої сторінок внутрішнього паспорта та сторінки з пропискою;


 -документи, що підтверджують зміну прізвища та імені.

Для іноземних громадян 

-копії сторінок паспорта;


-копія посвідчення посвідки на проживання (по можливості).

Важливо сказати про те, що всі особи, які отримують дану довідку, повинні обов'язково вказати причину, по якій вона потрібна, а також заповнити і підписати спеціальний бланк заяви на оформлення довідки.

Терміни оформлення і вартість отримання довідки про відсутність судимості:
Услуга Сроки, дн Стоимость, грн
Отримання довідки про несудимість в Україні 7 440
  5 550
  3 600
  1 700
Інші країни СНД Під запит

Якщо довідка про несудимість в Харкові потрібна вам для будь-якої іншої країни, то фахівці нашого Бюро зможуть не тільки отримати дану довідку, а й проставлять на неї апостиль, переведуть на мову іноземної держави і запевнять переклад у нотаріуса. Все це допоможе надати довідці юридичну силу.

Переклад довідок про несудимість в нашому Бюро виконується тільки досвідченими професіоналами своєї справи. Саме тому ми можемо гарантувати кожному клієнту високу якість перекладу, а також його відповідність всім законодавчим вимогам і стандартам.

Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що робота буде виконана від А до Я, а Ваш дорогоцінний час і сили заощаджені. А індивідуальний підхід до кожного випадку залишить від співпраці з нами тільки приємні враження.

Зателефонуйте в Бюро перекладів «Філін» вже сьогодні. Наші консультанти оперативно дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть в найкоротші терміни отримати і оформити всі необхідні документи.