Естонська мова

Естонська мова входить в прибалтійсько-фінську гілка фінно-угорської мовної групи. Причому володіють цією мовою як рідною на сьогоднішній день порівняно небагато - всього близько 1-го мільйона чоловік.

Сучасний естонську мову має ряд особливостей. В першу чергу кілька діалектних груп, серед яких: північно-східний діалект, а також північно-і южноестонскій.

Перекладі з естонської НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Якщо ви зіткнулися з необхідністю виконати якісний переклад з естонської на який-небудь інший мову світу, то звертатися за допомогою в цьому питанні слід виключно до професіоналів своєї справи. З огляду на діалектні особливості мови, а також ряд інших його властивостей, впоратися з цією роботою зможе тільки професійний лінгвіст.

Бюро перекладів в Харкові «Філін» пропонує вам професійні послуги з виконання якісних усних і письмових перекладів з естонської мови практично на будь-який інший мову світу. Ми успішно виконуємо переклади будь-яких документацій і текстів, в тому числі і з вузькоспеціалізованої термінології.

ПЕРЕКЛАДИ НА ЕСТОНСЬКУ З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також успішно переводимо документації та інші тексти на сам естонську мову з ряду інших. Особливо затребуваною послугою є переклад документів на естонський, що особливо актуально для тих, хто найближчим часом збирається виїхати в Естонію. Причому для документів ми також пропонуємо послуги по апостилюванню і нотаріальному посвідченню, тому перекладені документи також наберуть юридичної чинності.

Кожному яка звернулася до нас клієнта, ми гарантуємо професіоналізм, дотримання термінів, а також пропонуємо на всі послуги привабливі розцінки.