Французька мова

Французька мова - один з найбільш популярних мов світу, який на сьогоднішній день визнаний офіційною мовою на території 29 країн світу, серед яких найбільші, крім самої Франції, це Бельгія, Швейцарія, Монако, Люксембург, а також Андорра. Кажуть на ньому і в деяких країнах центральної та західної Африки. Крім того, сьогодні французький визнаний одним з робочих мов ООН, а загальна кількість людей, які володіють ним, перевищує цифру в 200 мільйонів чоловік.

З огляду на величезну кількість ділових зв'язків нашої країни з Францією, а також його використання в самих різних сферах особливо затребувані сьогодні послуги якісного перекладу як з французького, так і на французьку мову.

ПЕРЕКЛАДИ З ФРАНЦУЗЬКОЇ НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Бюро перекладів «Філін» пропонує вашій увазі професійні послуги з перекладу документів і матеріалів будь-яких типів з французької мови на будь-які інші світові мови. Працюючи з цією мовою з самого моменту заснування нашого бюро, сьогодні ми виконуємо самі різні види переказів (технічні, медичні, юридичні, фінансові, економічні та інші), причому як в письмовій, так і в усній формі.

Штат наших професійних лінгвістів складають співробітники, в перевазі володіють цією мовою, а також всіма порами і наклонениями, які в ньому виділяються. Без їх знання професійний переклад з французької мови просто неможливий. З цієї причини послуги професіоналів в цьому питанні складно переоцінити.

ПЕРЕКЛАДИ НА ФРАНЦУЗЬКУ З БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ СВІТОВИХ МОВ

Ми також раді запропонувати вашій увазі послуги професійних перекладів на французьку мову з будь-яких інших мов світу. Успішно переводимо ми як документи, які можемо нотаріально завірити, так і різні види документації, а також будь-які інші види перекладів.