Хорватська мова

Хорватська мова - насправді один з найунікальніших мов. Справа в тому, що утворився він під впливом таких країн як Італія і Німеччина, а офіційним визнаний в таких країнах, як сама Хорватія, Боснія і Герцеговина, а також на федеральній землі Бургерлнад. У той же час різниться в ньому три діалекти: штокавський, кайкавскій і чакавскій. Всього ж хорватським мовою на сьогоднішній день володіє 6.2 мільйона чоловік по всьому світу.

Цікаво, що мова має свій алфавіт і схожу з чеської, хоча і більш специфічну, орфографію. З цієї причини для виконання якісного перекладу з хорватського і на хорватський необхідно довіряти цю роботу лінгвістам, які досконало володіють цією мовою.

ПЕРЕКЛАДИ З ХОРВАТСЬКОЇ НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

В першу чергу потрібно сказати про те, що робота з хорватським мовою є тією послугою, яку ми надаємо вже не перший рік. Сьогодні у нас зайнятий цілий штат фахівців, яким під силу швидко і якісно виконати як усний, так і письмовий переклад з хорватської мови майже на будь-який світова мова.

Ми успішно переводимо з хорватського будь-які види документацій, що особливо актуально для представників бізнес-сфери. Причому працюємо абсолютно з будь-якими обсягами документів, незалежно від їх складності.

Переклади хорватською мовою С ІНШИХ МОВ СВІТУ

Звичайно ж, бюро перекладів "Філін" в Харкові пропонує вам якісні переклади безпосередньо на хорватський. Наприклад, переклад документів, який обов'язково потрібно, якщо ви найближчим часом ви хочете відвідати цю країну. Ця послуга також може бути супроводжена апостилюванням або нотаріальним посвідченням, що дозволить надати перекладним документам юридичну силу.

Індивідуальний підхід, висока якість і оперативність - це саме те, що ми завжди гарантуємо кожному, хто звернеться до нас клієнта!