Індонезійська мова

Індонезійська - досить популярна мова, що набув широкого поширення відразу в декількох країнах. Число його носіїв на сьогоднішній день складає близько 150 мільйонів чоловік. Він є державною мовою Індонезії.

Цікаво, що діалектне членування в ньому відсутня. Крім того, дуже багато слів в індонезійському є запозичені з голландського, англійської та арабської. Писемність базується на основі латиниці.

Перекладі з індонезійської НА РЯД ІНШИХ МОВ СВІТУ

Бюро перекладів «Філін» пропонує вашій увазі професійні переклади з індонезійського на ряд інших мов світу. Зайняті в нашій компанії фахівці - це професійні лінгвісти, в перевазі володіють індонезійським, знають про всі його лінгвістичних особливостях і тонкощах роботи. Це гарантує високоякісний результат.

При цьому важливо сказати про те, що ми беремося за роботу будь-якої складності. Незалежно від того, яку документацію або текст необхідно перевести. Ми ретельно опрацюємо абсолютно будь-який переклад, гарантуючи кожному, хто звернеться до нас клієнту висококласний результат. До того ж, перед здачею кожен переклад обов'язково проходить багатоетапну коректуру і редактуру.

Переклади на індонезійському З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також успішно виконуємо високоякісні переклади на індонезійський з ряду світових мов. А якщо незабаром вам має бути поїздка в цю чудову країну, то таку послугу як переклад документів. Все перекладні документи також можуть бути нотаріально завірені та апостильовані, що дозволить їм розраховувати на повноцінну юридичну силу.

Висока якість, завжди індивідуальний підхід і привабливі розцінки на всі послуги гарантуємо!