Бюро переводов «ФИЛИН»

Заказать расчет стоимости перевода

  • Ваши контакты
  • Документ для перевода
  • Комментарий
    Ваши контакты

Заполните сейчас

Прикрепить файлы

Комментарий к заказу

Пример: Требуется высокое качество перевода. Прошу уточнить цену и сроки выполнения заказа. Потребуется заверение документа и апостиль.

Переклад документів з нотаріальним посвідченням в Керчі

Бюро перекладів «Філін», є одним з провідних бюро в Україні, які надають послуги з перекладу текстів і юридичної спрямованості, різного характеру. Бюро успішно веде свою діяльність протягом семи років. Такий високий показник, обумовлений постійною співпрацею з більш ніж двохстами, дипломованими перекладачами вищої категорії, А також невисокою вартістю послуг.

В послуги бюро перекладів включаються наступні переклади:

Бюро нотаріальних перекладів співпрацює з перекладачами, які крім дипломованої спеціальності перекладача, мають другу вищу освіту і є професійними фахівцями в різних областях. Застосовуваний підхід, дозволяє виконувати найважчі переклади, на різні мови світу і виробляти легалізацію документів в різних установах країни.

Зараз бюро перекладів надає послуги великій кількості фізичних осіб та організацій. У нашому бюро у вас є можливість отримати повний комплекс послуг в наступних областях:

  1. Переклад;
  2. Нотаріального засвідчення;
  3. Апостиль;
  4. Легалізації документів.

Під час легалізації документів, особливо тих, які призначені для пред'явлення в інших країнах світу, вони повинні бути обов'язково завірені у нотаріуса. Найбільш поширеним і користується попитом є Нотаріальний переклад. Дана послуга відбувається за участю дипломованого перекладача і нотаріуса. Бюро перекладів в Керчі надає цю послугу, і вона полягає в наступній послідовності дій. Кваліфікований перекладач виконує переклад необхідного документа або тексту. Після цього, перекладач відвідує нотаріуса, де вони разом скріплюють переклад, копію оригінального документа або тексту і спеціальний додатковий документ від нотаріуса. На спеціальному аркуші від нотаріуса, який називається засвідчувальним листом, ставиться печатка нотаріуса і документ підписується перекладачем і нотаріусом. Потім нотаріус проводить реєстрацію перекладу. Переклад документа може бути зроблений, тільки тим перекладачем, який має спеціальний диплом, в інших випадках, нотаріус не має права реєструвати документ. Бюро іноземних перекладів допоможе терміново провести перевести документ на іншу мову і оформити легалізацію документа.

СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАЯВКУ!

наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время

Вернуться к услугам

×
Приймаємо до сплати:

принимаем оплату через инвойсы в системе liqpay >>

Переводчикам