Латвійська мова

Латиська мова можна з повною впевненістю назвати одним з найбільш унікальних серед всіх балтійських мов. Його часто порівнюють з литовським, однак латиська має ряд унікальних особливостей, а також по праву вважається більш живим, ніж чим литовський.

Розрізняють в латиською 3 діалекту, де основним є центрально-латиська, хоча писемність створена на базі латинського алфавіту. За вимовою багато в чому нагадує російську. Збігається навіть кількості букв - 33. В цілому мовою володіє близько 2-х мільйонів чоловік по всьому світу.

ПЕРЕКЛАДИ З латиської мови НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Якщо у вас виникла необхідність перевести з латиської мови ту чи іншу документацію, то бюро перекладів в Харкові "Філін" - це саме те, що вам потрібно. Ми раді запропонувати вашій увазі найширший комплекс послуг з виконання високоякісних перекладів з латиської професійними лінгвістами, які впораються з роботою будь-якої складності.

Наші лінгвісти - це фахівці з великим досвідом роботи, що гарантує грамотне вживання вузькоспеціалізованої лексики, а також дотримання всіх лексичних норм мови.

Переклад латиською мовою С ІНШИХ МОВ СВІТУ

Звичайно ж, ми також впораємося з перекладом на латиську мову практично з будь-якої мови світу. А для тих, хто планує поїздку до Латвії, пропонуємо також якісний переклад документів на латиську з наступним нотаріальним посвідченням і апостилюванням. Це надасть вам можливість отримати на руки документи, що володіють юридичною силою, і придатні для використання на території Латвії.

Вибравши послуги нашого бюро, ви віддаєте перевагу професіоналізму, гарантовано високій якості і завжди доступними цінами.