alt

Легалізація документів для Єгипту

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Відвідування Єгипту з метою працевлаштування, навчання або зміни постійного місця проживання передбачає підготовку офіційних документів для подання в Консульство та до місцевих державних інстанцій.

Міжнародне агентство перекладів «Філін» допоможе провести легалізацію документів для Єгипту, позбавивши вас складнощів процедури та можливих помилок при підготовці всіх паперів. Наша команда спеціалізується на тонкощах лінгвістики та правових норм конкретного законодавства, тому гарантує точний переклад на арабську та підтвердження юридичної сили документів на території іноземної держави.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераОсобливості процедури легалізації документів для Єгипту

Усі процедури з легалізації відбуваються лише у посольстві Єгипту, оскільки він не входить до складу країн, які підписали Гаазьку конвенцію 1961 року. Самостійна підготовка забере багато часу і не гарантуватиме безпомилкового перекладу, оформлення та запевнення в посольстві. Наші фахівці займуться роботою, спираючись на досвід та чіткі інструкції. Процедура консульської легалізації відбувається відповідно до наступних етапів:

    Переклад тексту арабською мовою

Після цих маніпуляцій документ отримує юридичну силу біля Єгипту.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Легалізація документів для Єгипту

Щоб оформити заявку на легалізацію документів для Єгипту в агентстві «Філін», внесіть дані у спеціальну форму на сайті або надішліть скани на нашу електронну адресу. Наш менеджер відповість на всі питання та зорієнтує за термінами, вартістю та потребою у додаткових послугах. Для завірення та легалізації більшості документів нам знадобляться їхні оригінали – ви можете передати їх кур'єром або особисто відвідати наш офіс. Готовий пакет ви отримаєте так само. Запитуйте онлайн-консультанту у вікні живого чату на сайті або телефонуйте.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ