alt

Легалізація документів для Китаю

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Економіка Китаю, що стрімко розвивається, приваблює масу людей з усього світу, у тому числі туди вирушають і наші співвітчизники.

Легалізація документів у Китай знадобиться для переїзду на ПМП, працевлаштування, навчання, розвитку бізнес-відносин та інших особистих чи ділових цілей, якщо ви плануєте перебувати в країні на офіційних умовах. Процедуру підготовки допоможуть провести фахівці з нашого міжнародного бюро «Філін» ― переклад будь-якого тексту китайською мовою, нотаріальне засвідчення та постановка печаток у відповідних інстанціях та Посольстві Китаю. Ми комплексно підходимо до питання, тому ваша особиста присутність не буде потрібна, тому що всі маніпуляції ми можемо виконати від вашої особи за довіреністю на наших співробітників. Також ми можемо здійснити легалізацію документів з Китаю для пред'явлення в українських державних установах.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЛегалізація документів у Китаї

Китайська Народна Республіка не входить до складу країн, які є учасницями Гаазької конвенції від 1961 року, тому всі офіційні папери підлягають повній процедурі легалізації документів у посольстві Китаю замість спрощеної апостилізації. Проте, Гонконг та Макао приймуть документи з нотаріальним перекладом китайською мовою та штампом апостилю (вони підписали конвенцію у 1997 та 1999 відповідно).

До нас звертаються для легалізації документів для Китаю таких видів:

Вартість послуг відрізняється, тому що для кожного виду документа передбачена своя процедура та кількість етапів, а також різниться сума мита та консульського збору.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Наше бюро перекладів «Філін» працює з командою досвідчених лінгвістів, редакторів, коректорів, верстальників, нотаріусів та спеціалістів у юридичній сфері, які безпомилково та точно вчасно проведуть легалізацію документів. Китай – специфічна країна зі своїми правилами та законами, особливо у сфері документообігу. Довірити процедуру нам – значить позбавити себе клопоту з відвідуванням численних інстанцій та можливих неточностей. Передати пакет документів ви можете особисто в офісі або кур'єрською доставкою і таким чином отримати готові легалізовані для Китаю папери. Отримайте безкоштовну консультацію наших менеджерів в режимі онлайн або за телефонами, вказаними на сайті.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ