alt

Легалізація документів у Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Щоб офіційні папери, видані в профільних міністерствах України, набули юридичної сили на території іноземних держав, необхідно підтвердити їхню справжність.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераДля таких випадків передбачено легалізацію документів, заявку на яку ви можете оформити у нашому міжнародному бюро перекладів “Філін”. Перед початком співробітництва ви отримаєте консультацію з вашої нагоди, оскільки процедура може відрізнятися залежно від вимог країни, куди ви прямуєте.

Відмінності консульської легалізації та апостилювання

Легалізація проводиться для документів, які будуть пред'явлені в державах, які не підписали Гаазьку конвенцію від 1961 року. Для інших країн підтвердження справжності здійснюється через постановку апостилю. У процесі оформлення замовлення ви отримаєте інформацію, яка процедура знадобиться саме вам. Найчастіше до нас звертаються за допомогою, щоб легалізувати документи для поїздки до Канади, Таїланду, Сирії, Єгипту, Китаю та інших країн.

Етапи проведення легалізації

Постановка апостилю є більш простою процедурою, ніж легалізація, тому важливо дотримуватися всіх її обов'язкових етапів. У різних країнах є певні відмінні одна від одної вимоги, тому процес також може відрізнятися:

Терміни та вартість послуг

Легалізація документів у Харкові чи Києві проводиться нашими спеціалістами та не вимагає вашої особистої участі. Терміни готовності варіюються залежно від держави та типу офіційних паперів. Певні міністерства України та іноземні посольства проводять процедуру протягом різної кількості робочих днів, плюс до них додаються терміни, які необхідні нашому агентству для збору інформації та подання запиту до цих інстанцій.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Вартість формується з ціни на переклад, нотаріальне засвідчення, послуги легалізації та консульського збору. Ми комплексно підходимо до вирішення завдань, що звільняє вас від необхідності шукати кількох виконавців, щоб підтвердити справжність документів для виїзду за кордон. Команда професійних перекладачів, нотаріусів та менеджерів проектів МБП “Філін” готова виконати вашу заявку на вигідних та комфортних для вас умовах у режимі онлайн – залишайте запит на сайті прямо зараз.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ