alt

Бюро перекладів Луганськ

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Послуги перекладу для приватних та юридичних осіб у Луганську з нотаріальним посвідченням


Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Професійне бюро перекладів у Луганську

Якщо потрібно грамотно і правильно здійснити переклад тексту, пропонується звернутися до бюро перекладів «Філін», яке має офіційну ліцензію на надання таких послуг. Тут працюють спеціалісти з відповідною кваліфікацією, які у цій сфері діяльності мають величезний досвід. Тут вам можуть запропонувати:

Для того щоб отримати повну інформацію про діяльність компанії, пропонується зайти на її офіційний сайт, що можна зробити в будь-який час доби.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Особливості надання послуг перекладу

Скориставшись послугами бюро нотаріальних перекладів, ви матимете можливість впоратися з різними життєвими завданнями та складнощами. Компанія у цьому напрямі працює вже протягом великого періоду часу, тому у професійно-відповідальному підході до діяльності можна не сумніватися. Тут здійснюються різні види перекладів, у тому числі:

Послуги надаються приватним та юридичним особам, причому на роботу встановлені розумні ціни, що є важливим параметром для людей у ​​світі.

Необхідно відразу зазначити, що послуги агентства перекладів є офіційним, причому останнім часом особливо популярною послугою є усний переклад. Вам потрібно вказати час і місце виконання роботи, мову перекладу та іншу інформацію. Вартість послуги розраховується спочатку, тому ви зможете правильно розпланувати свій бюджет. Ціна залежатиме від часу роботи, види мови, складності тематики тощо. Якщо потрібно письмовий переклад, то ціна так само буде визначена спочатку, причому може бути замовлення терміновий переклад, вартість якого буде небагато збільшена.

Спеціалізоване бюро перекладів у Луганську виконує переклад будь-яких видів текстів, які можуть бути завірені нотаріусом. Це необхідно при перекладі медичних документів, технічних та особистих, тобто послуги бюро можуть знадобитися будь-якій людині в будь-який час. Звернувшись сюди, може бути проведена легалізація перекладу, при цьому на сайті ви можете дізнатися онлайн вартість послуги. Сплатити роботу можна будь-яким зручним способом, наприклад доступний готівковий та безготівковий розрахунок. Велике бюро іноземних перекладів пропонує свої послуги приватним та юридичним особам на вигідних умовах та за розумними цінами.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ