Заказать расчет стоимости перевода

 • Документ для перевода
 • Оформить заказ
  Документ для перевода

Перевести:

Переклад документів з нотаріальним посвідченням в Луцьку

Перелік завдань, які виконує Бюро перекладів в Луцьку, досить широкий. У двадцять першому столітті людина не може нормально жити, замкнувшись в межах однієї країни. Люди виїжджають за кордон у пошуках роботи, для продовження освіти і на лікування. Для того щоб отримати право на продовження освіти або лікування, потрібно надати відповідним чином оформлений документ, перекладений на мову тієї країни, куди людина прямує.

ВИСОКІ ПРОФЕСІОНАЛИ З БЮРО «ФІЛІН»

З цією метою він зазвичай шукає бюро іноземних перекладів, яке влаштує його і за ціною і за якістю послуг, що надаються. Незважаючи на те, що сьогодні таких організацій досить багато, кількість справжніх професіоналів зовсім невелике. Одним з таких місць, де працюють перекладачі найвищого класу, є бюро перекладів «Філін».

У завдання фахівців цього бюро входить переклад та нотаріальне засвідчення всіх підготовлених ними документів, для яких вимагається так звана легалізація, виходячи з того, що людина виїжджає в країну, яка не підписала гаазьку конвенцію про скасування вимог легалізації документів. Свідченням, що підтверджує легалізацію документа є, так званий Апостиль. Оскільки основною метою, з якою він створюється, є засвідчення юридично зобов'язуючих документів, він повинен бути в цьому сенсі бездоганний.

ЗМІСТ АПОСТИЛЯ

Відомості, що містяться в ньому, повинні бути відображені в наступному порядку:

 1. Назва країни, що видала документ;
 2. ПІБ і посада особи його підписала;
 3. Назва установи, документ якої апостилюється;
 4. Дата і місце (місто) апостилювання;
 5. Назва установи, що надала апостиль;
 6. Печатка установи яка надала апостиль;
 7. Підпис керівника.

ДОКУМЕНТИ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬСЯ АПОСТИЛЕМ

Виходячи з усього вищевикладеного, вимоги до перекладів такого роду досить суворі, тому за таку роботу візьметься далеко не кожне нотаріальних бюро перекладів, оскільки справа ця дуже відповідальна. Переводити доводиться велика кількість різнохарактерних документів, в тому числі:

Бюро перекладів в Луцьку виконує безліч різнохарактерних завдань, здійснюючи переклади студентських дипломів, різноманітних медичних довідок і висновків. Послуги агентства перекладів включають в себе переклад безлічі технічних текстів, які так само повинні робитися з гарною якістю і терміново.

СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАЯВКУ!

наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время

Вернуться к услугам

×
Приймаємо до сплати:
Перекладачам