Норвезька мова

Норвезька мова входить в німецьку групу скандинавської мовної сім'ї. Причому підрозділяється на 2 різні групи діалектів - букмол і нюнорськ. Цікавий той факт, що сьогодні на території Норвегії визнано обидва варіанти, займаючи рівноправні позиції. У жителів цієї чудової європейської країни є можливість отримати освіту на будь-якому з офіційних діалектів.

Переклад з норвезької НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Зіткнулися з необхідністю виконати якісний переклад з норвезької мови на будь-якій іншій мову світу? З огляду на відмінності в діалектах, а також інші лінгвістичні особливості норвезького, довірити цю задачу краще відразу досвідченим професіоналам своєї справи, одними з яких є ми - бюро перекладів.

Ми раді запропонувати вашій увазі якісні переклади з норвезької мови на інші мови світу. Незалежно від того, документацію який складності необхідно перевести, ми виконаємо цю роботу з гарантією якості. Команда наших досвідчених лінгвістів підготує якісний і абсолютно грамотний переклад з дотриманням стилістики і спеціальної термінології.

ПЕРЕКЛАДИ НА НОРВЕЗЬКУ МОВУ З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Крім перекладів з норвезького, ми також раді запропонувати вашій увазі якісні переклади на норвезький. Особливо популярною послугою, яку ми надаємо, по праву вважається переклад документів на норвезький. Якщо найближчим часом ви плануєте поїздку в цю чудову європейську країну, то для передачі документів в реєструючі органи їх обов'язково потрібно перевести. Саме цю послугу ми і пропонуємо. До того ж, також супроводжуємо переклади документів апостилюванням і можливістю нотаріального засвідчення, що дозволить надати їм юридичну силу.