alt

Нострифікація диплома в Україні

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Повертаючись з-за кордону з новою професією і бажанням працевлаштуватися, випускники іноземних вузів стикаються з необхідністю підтвердити справжність диплома на батьківщині. Завдання вирішує нострифікація диплома в Україні, тобто його легалізація та підтвердження юридичної сили через подачу пакету документів в Міністерство освіти. Така процедура необхідна і для іноземних громадян, які планують за дипломом своєї держави отримати посаду в українських компаніях. Незалежно від того, хто саме подає документ для нострифікації, його потрібно перевести на державну українську мову і зробити запит до відповідної інстанції.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераМіжнародне агентство "Філін" надає широкий спектр послуг з перекладу на 70 мовних пар і легалізації будь-яких документів, виданих офіційними органами.


Особливості процесу нострифікації

Завдяки нострифікація диплома у документа з'являється відповідність академічного, професійного права та освітнього рівня з державними стандартами освіти нашої країни. Після підтвердження здобувач може офіційно працевлаштуватися або продовжити навчання в Україні і отримати вищу вчений ступінь. Більше за інших у нас замовляють такі послуги з легалізації:

Процедура здійснюється за встановленим регламентом і включає такі етапи:

У перелік обов'язкових документів, в залежності від країни прибуття, входять заяву на послугу легалізації, оригінали диплома та додатків з апостилем іноземної держави, нотаріальні переклади, копія паспорта та запрошення на навчання у ВНЗ.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Нострифікація диплома в Києві і Харкові

Наше бюро працює в режимі онлайн, і в будь-який момент ви можете оформити заявку на послугу легалізації іноземних дипломів. Всі папери зручно передати кур'єрською доставкою, оплатити замовлення на сайті, і отримати готовий пакет документів на свою адресу. Також ви можете відвідати наші офіси в столиці та Харкові, надавши паперу особисто. Якщо у вас з'явилися питання щодо послуги, залишайте свої контактні дані у формі зворотного зв'язку, і наш менеджер зв'яжеться з вами для консультації.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ