alt

Переклад атестата німецькою мовою

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Надзвичайна кількість престижних ВНЗ в Німеччині відкриті для студентів з України, тому випускники загальноосвітніх шкіл масово вирушають для здобуття якісної європейської освіти. Щоб відкрити студентську візу й подати пакет документів спершу в консульство, а потім і до вищого навчального закладу, потрібно грамотно й точно виконати переклад атестата німецькою.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераКоманда фахівців з міжнародного бюро перекладів "Філін" гарантує швидкий і точний результат завдяки багаторічному досвіду в вузькоспеціалізованих тематиках і роботі з важливими документами, виданими офіційними органами. Ми працюємо комплексно, тож залишаючи заявку в нашому агентстві, можете розраховувати, що з вашим замовленням працюватимуть профільні лінгвісти з ідеальним знанням німецької, коректори, редактори, верстальники та нотаріуси.


Нюанси в перекладах атестатів

Здобувати вищу освіту в Німеччині можна як державною німецькою, так і англійською. Однак пакет документів для консульства збирається німецькою. Переклад атестата роблять для випускників середніх шкіл, рідше — для клієнтів з одною вищою освітою, які відправляються за кордон для отримання другої спеціальності. Щоб запустити процес, абітурієнт збирає документи, звертається в наше бюро для їх перекладу й нотаріального завірення, після чого подає їх у посольство для отримання студентської візи. Вся процедура виглядає таким чином:

Переклад атестата німецькою займає не більше 1-2 робочих днів. Послуги з нотаріального завірення також надаються в нашому бюро в той же день. Процес апостилізації проводиться в Міністерстві освіти й може тривати від 2 тижнів до місяця, для документа старого зразка цей термін може бути ще більш тривалим. Рекомендуємо свідомо подбати про готовність пакету паперів для подання в консульство.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як оформити заявку на переклад?

Наше бюро подбало про ваш комфорт - все документи для перекладу можна відправити на нашу електронну скриньку. Якщо потрібна послуга апостилізації, тоді відправляйте пакет кур'єрською службою. Також ви можете особисто відвідати наші офіси і оформити замовлення там. Для отримання докладної інформації за вашою заявкою залиште свої контактні дані у формі зворотного зв'язку, і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ