alt

Переклад диплома російською

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Міжнародне агентство перекладів "Філін" є компанією, що входить в ТОП-10 кращих в Україні.

У нашій команді працюють понад 250 перекладачів, які володіють 70-ма мовними парами. Однак досить популярною послугою у нас залишається переклад диплома з української російською, оскільки наші громадяни продовжують мігрувати на ПМЖ або для працевлаштування на територію Російської Федерації. Через те, що більшість громадян володіють обома мовами, вони вирішують виконати роботу над текстом документа і його додатками самостійно. Не завжди це виходить правильно з лексичної й правової точки зору, але найбільші складнощі виникають тоді, коли справа доходить до нотаріального завірення перекладу або постановки штампа апостилю. Фахівці нашого бюро позбавлять вас від клопоту, допоможуть заощадити час і бюджет.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера
Нюанси в роботі над перекладом дипломів

Щоб надати документу юридичної чинності на території Росії, знадобиться підтвердити його справжність тут, в Міністерстві освіти України. Зрідка вистачає нотаріального перекладу або постановки штампа бюро. За необхідності постановки штампа апостилю на диплом потрібно пройти низку етапів:

Всі нюанси ви зможете дізнатися у нашого менеджера в онлайн-чаті на сайті або залишити свої контакти в формі зворотного зв'язку — і ми вам зателефонуємо.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як залишити заявку на переклад диплома?

Ви можете з комфортом замовити переклад диплома про ступінь освіти прямо на цій сторінці. Внесіть необхідні дані, ми зв'яжемося з вами й уточнимо, які папери потрібно направити для виконання проєкту. Терміни роботи налічує 1-2 дні, тоді як запит у Міністерстві освіти опрацьовують від 2 тижнів до місяця. Професійні перекладачі з досвідом у юридичній тематиці спільно з редактором, коректором і верстальником зроблять для вас переклад, а після — його нотаріальне завірення або апостилізацію. Звертайтеся за допомогою до нас - ми гарантуємо точність і ваш спокій!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ