alt

Переклад медичних довідок

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Кожна людина, яка хоч раз у житті стикався з проблемами здоров'я, усвідомлює всю його важливість. На жаль, ніхто не застрахований від різного роду хвороб. На ще більший жаль, не всі проблеми зі здоров'ям можна усунути в українських медустановах.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераПацієнти змушені звертатися до іноземних фахівців або проходити курс лікування за кордоном з тим діагнозом, який попередньо поставлений у вітчизняних клініках. Так само поширеною стала ситуація працевлаштування за кордоном, отримання освіти в закордонних ВНЗ, які так само вимагає підтвердження про нормальному стані вашого здоров'я. У таких випадках особливо актуальним стає питання медичного перекладу документів або довідок. Медичний переклад річ особливо відповідальна, адже в цьому випадку помилка в прямому сенсі цього слова може коштувати вам життя. Щоб бути спокійним за майбутнє вашого здоров'я, ви можете замовити послуги перекладу медичних довідок, переклад результатів ваших аналізів крові та інших аналізів в МСП «Філін».


Професійний переклад МЕДИЧНИХ ДОВІДОК

В бюро перекладів «Філін» ви маєте можливість замовити професійний переклад медичних довідок у фахівців, які працюють безпосередньо з медичною тематикою і мають достатню кваліфікацію для правильного тлумачення написаного. У підсумку ви отримуєте якісний переклад, оформлений належним чином. Чому варто довірити переклад медичних довідок або аналізів професіоналам?

    Переклад різного роду довідок часто є цілою проблемою, так як ці документи можуть бути заповнені вручну, що ускладнює розуміння написаного. Для того щоб уникнути неточностей, менеджери бюро завжди знаходяться на зв'язку з клієнтом для уточнення будь-яких проблемних питань;
    Скорочення і терміни в медичних довідках або в документах з результатами аналізів досить складно розшифрувати правильно, якщо рідко стикатися з ними, а досвідчені перекладачі в бюро мають достатньо знань для такої роботи.
    До того ж, якщо для вас важлива швидкість виконання роботи, то переклад маленької довідки у співробітників бюро не займає багато часу.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ