alt

Переклад паспорта у Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Розвиток сучасних технологій ідентифікації особи залишає стандартний паспорт головним документом будь-якого громадянина, який обов'язковий для пред'явлення в різних повсякденних ситуаціях. При поданні запитів до іноземних посольств або інстанцій на території інших держав необхідний нотаріальний переведення паспорта. Міжнародне бюро перекладів “Філін” вже понад 8 років працює у сфері лінгвістики та надає професійні послуги з перекладів 70 мовами світу. Наша команда складається з 250 профільних перекладачів, коректорів, редакторів та верстальників, тому ми готові працювати над будь-якими обсягами в найкоротші терміни.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераНотаріально засвідчений переклад паспорту у Харкові

Паспорт є документом, виданим офіційними органами влади, тому для його легалізації на території іноземних держав знадобиться не лише переклад, але його нотаріальне запевнення. Наші спеціалісти надають комплексну послугу для швидкого та комфортного отримання замовлення. Громадянам України нотаріальний переведення паспорта необхідний у таких ситуаціях:

Особливості переведення паспорта

Наші перекладачі мають досвід роботи з такими важливими документами понад 5 років, тому виконують обов'язки зі знанням усіх лінгвістичних та юридичних нюансів. Експерт зобов'язаний точно перекласти всі відомості, які містить паспорт, не упускаючи жодних деталей і не додаючи зайву інформацію на англійську, німецьку, французьку, польську та будь-яку іншу потрібну вам мову. Але є дані, що не підлягають обов'язковому перекладу, - штампи про перетин кордонів, позначки від прикордонних служб та вклеєні візи. Правильність написання та транслітерація прізвища, імені та по батькові у перекладі англійською звіряється з інформацією вашого закордонного паспорта.

Нотаріальне засвідчення відбувається у присутності перекладача, у виконавчому написі нотаріус прописує текст, у тому, що особистість перекладача встановлено, його дієздатність і кваліфікація перевірені.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як оформити заявку на переведення паспорта?

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у повній конфіденційності ваших даних та пунктуальності наших спеціалістів. Процес оформлення заявки відбувається в онлайн режимі та не вимагає особистого відвідування офісу. Документ можна у відсканованому вигляді надіслати на нашу електронну пошту та отримати готове замовлення кур'єром. Також ми подбали про зручні варіанти онлайн оплати для наших клієнтів. Щоб отримати детальну консультацію з ваших питань, зв'яжіться з менеджером у чаті прямо на сайті. Ваша заявка відправляється в роботу вже в перші 15 хвилин після звернення, тому терміни переказу паспорта становлять від 1 до 7 робочих днів. З професіоналами нашого бюро вам буде просто та вигідно вирішувати персональні завдання та стати нашим партнером на постійній основі.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ