alt

Переклад резюме англійською

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Працевлаштування за кордоном продовжує набувати масового характеру, тому одна з найпопулярніших послуг нашого бюро "Філін" - переклад резюме з російської на англійську. Щоб забезпечити собі високі шанси на отримання бажаної посади за кордоном, варто подбати про професійний складанні CV і його грамотному перекладі на потрібну мову. Наші лінгвісти і редактори мають досвід з текстами HR напрямки, розуміють особливість смислових і лексичних оборотів для такого документа і допоможуть оптимізувати зміст згідно мовним та етнічним нюансам.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераПереклад резюме з англійської на російську

Також часто виникає необхідність перекладу в зворотному порядку - з англійської на російську, коли здобувач повертається додому зі стажування та планує знайти роботу вдома. Залежно від роду діяльності та наявності профільної освіти документ можете купувати вузьку тематику. Тому ми залучаємо до роботи профільного перекладача, який досконало володіє специфічною термінологією і знаннями конкретної сфери діяльності. Переклад резюме англійською мовою не займає багато часу, а ваше замовлення відправляється в роботу вже через 15 хвилин. У нас ви зможете оформити заявку за такими мовним парам з англійським:

Як правило, переклад резюме з англійської на російську залишається самим затребуваним для жителів України. Над проектом працює команда фахівців, що включає профільного лінгвіста зі знаннями психології підбору кадрів. Ми застосовуємо найактуальніші варіанти лексики і термінів в бізнес-сфері та оформляємо документ згідно з міжнародними вимогами.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як замовити переклад CV на англійську мову?

Наше агентство працює в комфортному для вас режимі - усі послуги можна замовити онлайн. Для цього ви можете направити відскановану копію або документ в текстовому форматі на нашу електронну скриньку і отримати готове замовлення після оплати на свою пошту. Ціна перекладу резюме на англійську формується по розрахунковому обсягу - 1800 знаків з пробілами, а терміни становлять від 1 до 3 робочих днів. Щоб уточнити всі нюанси, зв'яжіться з нашим менеджерів у вікні чату на сайті або залиште свої контакти в спеціальній формі, і ми передзвонимо вам найближчим часом.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ