alt

Переклад статей з англійської

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переклад статей з англійської незалежно від профільного напрямку та складності текстів вигідно та доцільно замовити в агенції «ФІЛІН».

Команда дипломованих перекладачів з уважно ставиться до обробки та адаптації першоджерел з урахуванням нормативних регламентів лінгвістики: якість та своєчасне виконання замовлення гарантовано.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераАгентство «ФІЛІН» — переклад статей англійською мовою

Переклад статей з англійської на російську мову базується на застосуванні теоретичних моделей філології спрямованих на адаптацію текстових матеріалів під цільову аудиторію російськомовного населення. Перетворення першоджерела базується на збереженні структури певної стилістики, смислового навантаження у соціокультурному контексті незалежно від профільного спрямування змісту.

Фонові тенденції у формуванні перекладу:

Переклад статей з російської на англійську вимагає попереднього вивчення вихідного матеріалу з використанням методів лінгвістичної аналітики стилістики, класифікації тематичного змісту. Завдання перекладача полягає у бездоганному відтворенні текстів з урахуванням певних профільних аспектів. Медичні, технічні, наукові матеріали включають грамотне використання вузькоспеціалізованих термінів, абревіатур, одиниць виміру, латинських висловів з урахуванням наукового, офіційного стилю викладу, що залежить від профільного спрямування.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Професійний переклад статей з російської на англійську

Послуга перекладу статей англійською мовою належать до текстів підвищеної складності з відповідною оцінкою обсягу та передачі інформації. Робота з художніми витворами вимагає творчого підходу, правильної інтерпретації викладу з урахуванням правил лінгвістики. Категорія наукових чи профільних тем потребує певних знань для формування бездоганного змісту.

Переклад статей на англійську - різновиди:

Ціна переклад статей з російської на англійську безпосередньо залежить від кількісного обсягу, класифікації тематичного матеріалу, параметрів, що висуваються замовником до структуризації, формування, оформлення, додаткових опцій у вигляді нотаріального засвідчення, легалізації документальних зразків. Незалежно від складності першоджерела, досвідчені фахівці агентства «ФІЛІН» виконають замовлення в суворо в обумовлені терміни з клієнтом – якість та збереження структури вихідного матеріалу гарантовані.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ