alt

Переклад судових постанов

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Переклад судових постанов повинен гарантувати точність мовного викладу учасників судового процесу. Тому, цей вид перекладу повинен виконуватися дипломованими лінгвістами зі знанням формування документів вищих судових інстанцій. Замовити послуги кваліфікованих перекладачів, які з уважно ставляться до викладу етичних питань з урахуванням конфіденційності, вигідно і доцільно в агентстві «ФІЛІН»: вартість і якість виконаної роботи задовольнить замовників цілком і повністю.

 

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераПрофесійний переклад судових постанов

Судовий переклад - це формування показань свідків, судових рішень, документації прокурорів чи адвокатів з відповідними знаннями юридичних вузькоспеціалізованих термінів з дотриманням стандартної структури без втрати основної суті.

Професіоналізм і знання лінгвістики в перекладі судових постанов - це запорука неупередженого відтворення показань свідків в повному обсязі, зокрема слова, пропозиції, вигуки у вигляді «гм», «ну», «припустимо» або вигуків під час суду. З етичних міркувань показання свідків повинні бути викладені в точності до дрібниць, адже від цього залежить свобода і подальша доля людини.

Перекладач без певних знань і навичок може припуститися непередбачених помилок, які позначаються на подальшому розгляді справи, правильному наданні свідчень на судовому процесі.


Коли потрібен переклад із завіренням судових документів

Центр лінгвістичних та перекладацьких послуг «ФІЛІН» займається перекладом судових документів з подальшим нотаріальним завіренням на різних мовах світу. Документація, що зображує судове рішення, найперше потрібна для легалізації за кордоном.

Підпис перекладача підтверджує правильність викладеного в документі, нотаріальне завірення засвідчує справжність підпису та наявність вищої лінгвістичної освіти у перекладача, який виконав роботу відповідно до законодавчих нормативів.

Переклад судових постанов використовується при розгляді:

Переклад судових постанов повинен обов'язково виконуватися дипломованим перекладачем у письмовій формі з наступним нотаріальним завіренням.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Треба пам'ятати, що метод судового перекладу має недоліки у вигляді втрати стихійності і природності під час передачі інформації про судовий процес, особливо якщо документи складають недосвідчені лінгвісти. Мінімізувати ризики, пов'язані з некоректною подачею інформації, можна, якщо скористатися послугами Бюро перекладів «ФІЛІН».
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ