Заказать расчет стоимости перевода

 • Документ для перевода
 • Оформить заказ
  Документ для перевода

Перевести:

Переклад документів з нотаріальним посвідченням в Сєвєродонецьку

Бюро перекладів "Філін" більше семи років надається послуги з перекладу текстів з однієї мови на іншу, з нотаріальним завіренням і без, а також надає різні юридичні послуги. Серед головних напрямків діяльності, слід виділити такі:

У бюро нотаріальних перекладів працюють фахівці високого рівня, що мають величезний досвід і належну кваліфікацію. Успішна співпраця більш ніж з 200 перекладачами, дозволяє виконувати роботу швидко і якісно. Крім хороших перекладачів, з нами співпрацюють перекладачі, які мають декілька вищих освіт і є фахівцями в різних областях. Наприклад технічні – перекладачі, медичні – перекладачі, юридичні – перекладачі. Завдяки таким кадрам, наше бюро може виконати складні завдання. На даний момент часу, бюро надає свої послуги великій кількості юридичних та фізичних осіб. На послуги бюро перекладів входить і нотаріальний переклад. Багато людей, яким необхідно зробити терміновий нотаріальний переклад, звертаються до нас, а не до нотаріуса. І це правильне рішення. Адже вся процедура проходить за участю і нотаріуса і нашого бюро за наступною послідовністю:

 1. Замовник приносить нам документи;
 2. Ми зв'язуємося з нотаріусом, з яким співпрацюємо;
 3. Наш перекладач виконує якісно свою роботу з принесеними клієнтом документами;
 4. Перекладач відвідує нотаріуса, де нотаріус завіряє перекладений документ;
 5. Клієнт отримує у нас готові документи на руки.

  Таким чином, наше бюро перекладів, є сполучною ланкою між нотаріусом і перекладачем, тому нашим клієнтам краще замовити у нас послугу, ніж йти до нотаріуса.Те ж саме стосується і інших послуг, яке надає бюро перекладів в Сєвєродонецьку.

  Маючи великий досвід роботи, нас іноді відвідують клієнти, які, надавши пакет документів, хочуть їх легалізувати. Але форма або тип таких документів, не підпадає під перелік тих документів, які можна легалізувати. У таких випадках, наші фахівці, пропонують альтернативний і юридично законний варіант, за допомогою якого можна досягти належного результату і легалізувати потрібний документ. Наше бюро іноземних перекладів допоможе терміново легалізувати і перевести документи.

СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАЯВКУ!

наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время

Вернуться к услугам

×
Приймаємо до сплати:
Перекладачам