Таджицька мова

Таджицька мова - мова, що відноситься до досить великої групи індоіранської сім'ї мов. На сьогоднішній день в світі налічується близько 3.5 мільйонів чоловік, які володіють цією мовою. Причому основою його виступають відразу кілька східно-іранських мов, зокрема фарсі.

Цікаво, що в таджицькому мови розрізняють більш половини сотні діалектних груп. Чотири найпопулярніші серед них - це західна і східна, а також південна і північні групи. Коли мова заходить про необхідність виконання якісного перекладу, важливо розуміти, що впоратися з цією роботою зможе тільки професійний лінгвіст, чудово володіє таджицьким.

Переклади з таджицькою НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Бюро перекладів «Філін» пропонує вашій увазі послуги з виконання професійних високоякісних перекладів з таджицької мови на інші світові мови. Сьогодні наша компанія пишається тим, що виконує якісні переклади самих різних видів документацій, серед яких різні види документацій, а також інструкції та звичайні тексти.

При цьому важливо сказати про те, що переклади з таджицького можуть виконуватися як в усній, так і в письмовій формі.

Переклади на таджицькій З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Сьогодні ми також раді запропонувати вам можливість перевести необхідну документацію безпосередньо на таджицький мова практично з будь-якого світового мови. Особливою популярністю серед надаваних нами послуг користується переклад документів на таджицький. Справа в тому, що ця процедура є обов'язковою для передачі в державні органу Таджикистану або при необхідності налагодити бізнес з представником цієї країни.

Для перекладених юридичних документів ми також пропонуємо послугу з нотаріального завірення і апостилюванню.