Українська мова

Українська мова, як і російська та білоруська, становить підгрупу східнослов'янських мов. Тільки на території України на сьогоднішній день проживає близько 35 мільйонів чоловік, які володіють українською. Крім того, кажуть на ньому і в декількох сусідніх країнах, зокрема в Польщі, Румунії, в Росії.

Примітно, що український володіє рядом унікальних особливостей, які властиві ряду інших східнослов'янських діалектів.

ПЕРЕКЛАДИ З УКРАЇНСЬКОГО НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Одним з основних напрямків роботи бюро перекладів в Харкові "Філін" є виконання високоякісного перекладу українського тексту на ряд інших мов світу. Сьогодні ми раді запропонувати вашій увазі високоякісні усні та письмові переклади з української мови на ряд інших мов світу.

Примітно, що ми успішно працюємо з перекладами самих різних типів, незалежно від того, про який вид документації йдеться. Ми успішно працюємо як з технічними, так і з економічними, а також з художніми та рядом інших перекладів.

При цьому абсолютно кожен перекладається нами документ перед відправкою обов'язково проходить багатоетапну перевірку та коректуру, що гарантує його високу якість.

ПЕРЕКЛАДИ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також успішно виконуємо усні і письмові переклади на сам українську мову з інших світових мов. Вельми затребуваною послугою, яку ми надаємо, є переклад документів на українську. Особливо актуально при необхідності передати документи в реєструючі органи України для в'їзду або виїзду.

Кожному, хто звернеться до нас клієнту ми гарантуємо старанність, висока якість, а також доступні розцінки на всі послуги.