Урду

Урду входить в ТОП-20 мов з найбільшою кількістю носіїв, які вважають її рідною. Є думка про те, що урду повністю збігається з хінді, а відмінність між ними укладено тільки в писемності. Насправді збіг цих мов тільки на рівні побутової лексики.

Примітно, що урду є офіційною мовою в декількох країнах, зокрема в Пакистані і Індії, хоча розповсюдьте отримав і в ряді інших країн світу. Загальна кількість носіїв тільки на території Індії становить 50 мільйонів. По всьому світу їх більше 104 мільйона чоловік.

ПЕРЕКЛАДИ З урду НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Виконуючи переклад з урду на який-небудь інший мову світу, важливо пам'ятати, що він має ряд особливості. Зокрема, багато ряди звуків позначаються різними літерами, цифри пишуться зліва направо, а букви навпаки.

З цієї причини найкращим рішенням стане звернення до професійних лінгвістам. Саме такі фахівці працюють сьогодні в бюро перекладів «Філін».

Ми раді запропонувати вашій увазі професійні переклади з урду на інші мови світу. Незалежно від того, яку документацію необхідно перевести і в якій формі, ми виконаємо роботу в кращому вигляді, гарантуючи високу якість перекладу, збереження всієї термінології і дотримання стилістичних особливостей мови.

Переклади на урду З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також успішно виконуємо переклади на урду з інших мов світу. Зокрема, пропонуємо увазі своїх клієнтів якісний переклад документів. Це особливо затребувана послуга для тих, хто найближчим часом планує відправитися в країну, де урду має статус офіційної мови.

Переклади від нашого бюро - це завжди якісна і на совість виконана робота, а також старанність і привабливі розцінки.