В'єтнамська мова

В'єтнамська - мова, яка відноситься до досить великої австроазіатськой мовної сім'ї. Крім корінних в'єтнамців, сьогодні на ньому розмовляють в деяких частинах Малайзії, Таїланді, а також в Камбоджі. У загальній же складності володіють в'єтнамським близько 80 мільйонів чоловік у всьому світі.

Цікаво те, що в'єтнамський має цілий ряд мовних особливостей. Одна з них полягає в тому, що многая лексика була запозичена з китайського. Крім того, у цього ж мови в'єтнамський запозичив систему тони. Сам же в'єтнамський примітний тим, що налічує до 6 різних тонів, від яких може значно змінюватися сенс висловлювання.

Перекладі з в'єтнамської НА ІНШІ МОВИ СВІТУ

Бюро перекладів «Філін» радо запропонувати вашій увазі комплекс професійних послуг з виконання високоякісних перекладів з в'єтнамської мови на цілий ряд інших світових мов. Причому сьогодні наша компанія успішно виконує, як усні, так і письмові переклади.

Переклади можуть бути найрізноманітнішими і включають в себе різні види документацій, договорів, довідки та будь-які інші тексти.

ПЕРЕКЛАДИ НА В'ЄТНАМСЬКИЙ МОВУ З ІНШИХ МОВ СВІТУ

Ми також раді запропонувати вам відмінну можливість замовити переклади на сам в'єтнамський мову з будь-якої іншої мови. Це відмінна можливість для тих, хто планує розвивати бізнес з в'єтнамськими партнерами або при необхідності виконати якісний переклад документів. А для того, щоб останні набули чинності і були придатні для передачі в державні органи, ми також пропонуємо їх нотаріальне завірення і апостилювання.

Кожному, хто звернеться до нас клієнту ми гарантуємо висококласний і професійний сервіс, а результатами роботи ви однозначно залишитеся задоволені!