alt

Завірення перекладу печаткою бюро перекладів

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Щоб не просто перекласти текст, а підтвердити правильність та якість перекладу, документи прийнято завіряти. Звертаючись до спеціалізованого бюро, ви гарантовано отримуєте професійно виконану роботу з адаптації тексту будь-якою мовою, а також підтвердження правильності та грамотності виконаного перекладу. МСП «Філін» пропонує два способи завірення: печаткою бюро перекладів та нотаріальне завірення. Якщо не потрібне юридичне підтвердження якості перекладу, краще обрати перший варіант. Печатка бюро перекладів – це зручний, законний і, що важливо, найбільш вигідний варіант.

Поставити таку печатку можуть тільки ті компанії, які мають офіційну реєстрацію. Компанія «Філін» має повне право завірити перекладені документи, причому проставляти не печатку перекладача, а саме штамп бюро. Така позначка є підтвердженням того, що переклад зроблено правильно, а підсумковий варіант відповідає оригіналу.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЗавірення перекладу печаткою бюро перекладів у компанії «Філін» - основні етапи

Щоб отримати печатку на перекладі від бюро «Філін», необхідно за допомогою спеціальної нитки пошити докупи:

Документ, завірений так, може бути використаний для різних цілей за бажанням замовника.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Команда міжнародної служби перекладів "Філін" складається з компетентних фахівців, які з великою відповідальністю підходять до виконання своєї роботи. Якщо ви шукаєте послугу завірення перекладу перекладачем в Україні – звертайтесь до нас. Можете не сумніватися - ваше замовлення буде виконано точно вчасно. А за потреби ми готові виконати роботу терміново.

Щоб оформити замовлення на переклад будь-якого матеріалу, вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером. Зробити це можна кількома способами:

Звертаючись до нас, ви отримуєте оперативу роботу та найвищу якість.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ