alt

Легалізація документів для Франції

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Якщо людина планує переїжджати до Франції для вступу до ВНЗ, з метою відрядження, на постійне місце проживання або з іншої причини, обов'язково слід замислитися над легалізацією документів, виданих офіційними органами влади в Україні.

Вони мають бути оформлені, згідно з місцевим законодавством, тільки в такому разі можна говорити про їхню юридичну силу на території іноземної держави. Легалізація документів для Франції здійснюється компанією «Філін» за принципом комплексної послуги ― ми маємо у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси та співпрацюємо з кваліфікованими фахівцями в галузі лінгвістики та юриспруденції, що дозволяють гарантувати ефективний результат.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЛегалізація документів для Франції

Для відвідування цієї європейської країни може знадобитися низка документів, перелік яких залежить від вашої поїздки. Ми займаємося перекладом, легалізацією, проставлянням апостилю на різних документах:

Документ обов'язково перекладається французькою мовою, після чого підлягає консульській легалізації. Вона повинна здійснюватись французькими посадовими особами – з цією метою необхідно звернутися до Консульства Франції, подавши відповідні документи.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Процедура апостилювання документів

У 1961 році ціла низка країн прийняла положення Гаазької конвенції, згідно з якою легалізація документів виконується шляхом проставляння апостилю. Будь-яка людина, яка має громадянство країн СНД, може скористатися такою послугою, звернувшись до нашої компанії. Насамперед необхідно виконати переклад французькою мовою. У деяких випадках необхідно продублювати документи двома різними мовами. Вірогідність підтверджується спеціальним червоним штампом, а текст нотаріально засвідчується. Підготовлені папери направляють до Мін'юсту та МЗС України для постановки штампів та підписів, після чого пакет передається до Консульства для апостилювання.

У процесі роботи нами дотримуються принципи комплексного підходу і ми дотримуємося корпоративних правил нашої компанії:

Завжди дотримуємось обумовлених з клієнтом термінів.

Гарантуємо повну прозорість. Ви можете уточнити будь-які деталі, що цікавлять.

У нас лояльна цінова політика – вам озвучать точну вартість безкоштовної консультації.

Ми обов'язково дотримуємось усіх вимог, які прописані в нормативних актах щодо оформлення документів для пред'явлення у Франції. Завдяки легалізації ви зможете використати документи в необхідних цілях, не переживаючи, що отримаєте відмову від офіційних структур. Ми зробимо все максимально грамотно та оперативно, тому що відповідально підходимо до роботи.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ