alt

Переклад договору на англійську

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Бізнес середовище передбачає розвиток відносин як на місцевому рівні, а й у міжнародної економічної арені.

У зв'язку з цим послугою бюро «Філін» став переклад договору на англійську мову. У нашій команді працюють вузькоспеціалізовані лінгвісти, верстальники, нотаріуси та компетентні в питаннях права працівники, які допоможуть вирішити ваше питання комплексно та з найменшими витратами часу. Складність роботи над перекладами такого роду полягає у необхідності наявності досвіду в юридичній та економічній галузях ― коректне використання усталених словоформ та кліше, збереження офіційної стилістики документа та лексичних шаблонів. Всі ці нюанси зобов'язують лінгвіста обробити зміст коротко, точно і зрозуміло, без хитромудрих граматичних конструкцій.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераЯкі види договорів ми перекладаємо?

Переклад договору на англійську, ціна якої безпосередньо залежить від складності тексту та його обсягу, ми довіряємо лінгвістам з достатнім досвідом у профільній тематиці, тому ви завжди отримуєте якісний та достовірний матеріал потрібною мовою. Ми беремо в роботу такі види документів:

Їх зміст може мати абсолютно будь-який характер, починаючи договором оренди, закінчуючи складними нормативними та процесуальними документами.

Переклад договору з англійської на російську

Для активної взаємодії з іноземними партнерами необхідна адаптація офіційних документів та договорів на міжнародну мову – англійську. Наші фахівці працюють зі змістом будь-якої складності та видають якісний та точний матеріал у задані клієнтом терміни. Щоб переконатися в нашому професіоналізмі, перед тим як замовити у нас переклад договору з російської на англійську, скористайтесь можливістю тестової обробки фрагмента вашого тексту. Для цього направте у зручному для вас форматі вміст паперу на нашу електронну адресу. Вся робота відбувається у віддаленому режимі - готовий переклад документа ви також отримуєте на ваш e-mail.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Обсяг тексту, його тематика, терміни виконання та додаткові нюанси формують актуальну ціну на наші послуги – стандартний прайс починається від 95 грн за номінальний обсяг 1800 знаків із пробілами. Переведення договору на англійську та його точна вартість формується з перерахованих показників та попередньо озвучується на консультації з нашим менеджером або підраховується самостійно через зручний онлайн-калькулятор на нашому сайті. Залишайте запит зараз, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ