alt

Переклад меню ресторану

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Туристичний бізнес переживає стрімкий розвиток, це стосується як зовнішнього, так і внутрішнього туризму.

Усі заклади громадського харчування повинні бути готові до прийому іноземних гостей і заздалегідь оформити переведення меню ресторану, бару або кафе, щоб відвідувач не мав труднощів при замовленні. Наше міжнародне агентство перекладів «Філін» надає лінгвістичні послуги, працюючи у різних тематиках із юридичними, технічними, художніми та маркетинговими текстами. Кулінарний переклад для закладів громадського харчування вимагає навичок та знань культурно-етнологічних цінностей тієї мови, для якої створюється адаптація. Знання гастрономічної культури та харчових уподобань тієї чи тієї народності використовуються не лише лінгвістами нашого бюро, а й носіями мови, яких ми обов'язково залучаємо до проекту на стадії вичитування.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераМеню ресторану англійською

Найчастіше до нас звертаються для адаптації меню на англійську мову, оскільки більшість мандрівників володіють хоча б на мінімальному рівні саме нею. Кожне найменування страви - своєрідна його реклама, яка повинна пробудити у відвідувача цікавість і бажання його спробувати. Лінгвіст повинен знатися не тільки на еквівалентності перекладу, але й дібрати слова або словосполучення, доречні з маркетингової точки зору. Меню ресторану англійською мовою перекладається з урахуванням таких нюансів:

Географічна приналежність страви або продукту з меню ресторану також може створити складність у процесі перекладу. Без глибокого занурення у тему кулінарних особливостей певної культури неможливо передати суть та викликати апетит у клієнта.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Де замовити переклад меню?

Наше бюро працює з 70-ма мовними парами і може створити переклад терміново. Фахівці працюють командно – перекладач, редактор, носій мови та верстальник. Кожен етап проекту є важливим, тому наші експерти контролюють усі процеси до моменту здачі замовлення клієнту. У питаннях адаптації меню завжди багато незрозумілостей - рекомендуємо отримати безкоштовну консультацію у нашого спеціаліста, після якої вам озвучать точну вартість та терміни. Ми працюємо у віддаленому форматі, а також приймаємо матеріали для перекладу в офісі. Готові проекти можна отримати на електронну скриньку або кур'єром на вашу адресу.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ