alt

Переклад з російської на англійську у Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Найпопулярніша мовна пара в бюро перекладів "Філін" - російська-англійська. Наш колектив складається з досвідчених вузько-профільованих фахівців, готових розпочати проект будь-якої складності та обсягу.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Завдяки всесвітньому визнанню мови Шекспіра і Байрона, левова частка замовлень посідає переклади з російської на англійську. Наш підхід до роботи базується не лише на залученні дипломованих перекладачів, а й на згуртованій співпраці з коректорами, редакторами та менеджерами проектів. Це дозволяє надавати комплексні послуги та забезпечує багаторівневий контроль якості.

Які переклади можна замовити у нас?

У нашому агентстві ви можете оформити заявку на переклад будь-якої тематики та складності. У нашому колективі працює 250 постійних перекладачів, які здатні виконати найоб'ємніші замовлення в стислі терміни. Ми працюємо з такими типами перекладів:

Наша ціна перекладу російської на англійську розраховується за принципом номінальної сторінки - 1800 знаків з пробілами. Точну вартість формують такі показники, як обсяг, складність, тематика та інші додаткові послуги.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклад документів з російської на англійську у Харкові

Ми працюємо з перекладом будь-яких документів англійською мовою. У нас ви можете перекласти паспорт, свідоцтва, дипломи, довідки та інші папери, видані профільними міністерствами та офіційними державними органами для пред'явлення в країнах, де англійська визнана державною. Вартість перекладу англійською мовою в Харкові або Києві залежить від необхідності нотаріального засвідчення, постановки апостилю та легалізації документів. Всі матеріали ви можете надіслати електронною поштою без обов'язкового візиту до нашого офісу. Для уточнення всіх питань пишіть нашому менеджеру у живий чат на сайті. Довіряйте ваші персональні дані та важливі документи лише професіоналам.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ