alt

Переклад з російської на українську в Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Мовна пара російсько-українська є однією з найпопулярніших на пострадянському просторі.

Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Наше агентство “Філін” надає послуги з перекладу документів та текстів різних тематик з російської на українську та з української на російську. Завдяки досвідченим перекладачам, редакторам та коректорам, які є носіями мови, будь-який матеріал проходить багатоступінчасту перевірку та редактуру, після чого ви гарантовано отримуєте точні та грамотні тексти. Вартість перекладу з російської на українську залишається найнижчою через схожість за лінгвістичними та культурно-етичними критеріями.

Види перекладів у МШП “Філін”

У нашому агентстві зібрано колектив із досвідчених вузькоспеціалізованих перекладачів, які працюють над проектами на постійній основі. Це дозволяє в стислий термін якісно перекладати великі обсяги інформації. Команда кращих лінгвістів працює над такими перекладами з російської на українську:

Для того, щоб переконатися у нашій компетенції, ви можете оформити запит на безкоштовний тестовий переклад. Численні відгуки від великих партнерів та приватних замовників підтверджують, що бюро “Філін” націлене на довгострокову співпрацю та лояльні умови для кожного клієнта.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Переклад документів з російської на українську Харків

Ви можете оформити заявку на переклад українською мовою в Харкові або Києві, відвідавши наші офіси або зробити це з будь-якої точки світу, надіславши документи електронною поштою. Через 15 хвилин ваш проект відправляється в роботу, а терміни виконання замовлення залежать від обсягу та складності матеріалу. Також ви можете отримати онлайн-консультацію на нашому сайті у менеджера в живому чаті. Довіряйте свої тексти та документи професіоналам – пишіть нам прямо зараз!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ