alt

Технічний переклад у Києві

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Технічний переклад у Києві вигідно та доцільно замовити у лінгвістичному центрі бюро перекладів «ФІЛІН». Команда кваліфікованих фахівців підходить до виконання текстових матеріалів з граничною увагою, включаючи попереднє вивчення, аналіз першоджерела для досягнення бездоганного результату.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераПрофесійний технічний переклад у Києві «під ключ»

Методичні, освітні, наукові тексти пов'язані з інноваціями або технічними досягненнями, що вже використовуються, призначені для впровадження нововведення у виробничі процеси входять до категорії технічних перекладів. Лінгвістичні стандарти написання базуються на ретельному аналізуванні, вивченні, аналітиці першоджерел з технічним ухилом.

Формування статей з використанням певної мовної пари створюються на підставі описів, анотацій, наукових праць, освітньої літератури з мов інших країн з урахуванням застосування вузькоспеціалізованої термінології, позначень, абревіатури без застосування художніх оборотів у стилістиці викладу. Чітка і зрозуміла структура повинна точно передавати смислове навантаження незалежно від профільного напряму текстових матеріалів.
Технічний переклад у Києві – тематичні матеріали включають:

Методично правильна обробка першоджерела заснована на бездоганному мовознавстві, розумінні комунікаційних оборотів у формуванні структури змісту з використанням профільних термінів, математичних позначень, цифрових показників коефіцієнта корисної дії на основі попереднього вивчення оригіналу.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

переклад технічних статей у Києві

Переведення та інтеграцію технічних документів під певну цільову аудиторію, а також адаптацію наукових робіт для міжнародного обміну інформацією з впровадженням високотехнологічних інновацій для загального розвитку виробничих процесів, забезпечення навчання профільних фахівців мають виконувати лише дипломовані перекладачі з певним досвідом та знаннями технологічних можливостей «нового покоління» .

Професійне формування технічного перекладу багато в чому залежить від кваліфікації дипломованих перекладачів та вміння правильно використовувати довідники, словники для грамотного внесення профільних термінів, математичних позначень, цифрових показників графічних схем, креслень.
Допоміжні матеріали для перекладу технічних текстів

Вартість технічного перекладу в Києві залежить від пакету для обробки в лінгвістичному центрі «ФІЛІН». У будь-якому випадку скористатися послугами досвідчених фахівців вигідно з економічної та практичної точки зору – це гарант бездоганно виконаних робіт за абсолютно конкурентоспроможними розцінками.

Дізнатися більш детальну інформацію про тарифікацію цін або обумовити умови оформлення допоможуть наші менеджери. Виконання технічного перекладу відбувається суворо в обумовлені з клієнтом терміни без будь-яких затримок — гарантування дотримання регламентуючих правил міжнародних стандартів.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ