alt

Переклад свідоцтва про народження німецькою

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Країни Євросоюзу найбільше приваблюють українців для виїзду на постійне місце проживання, з метою працевлаштування або отримання освіти. Наше агентство перекладів "Філін" завдяки згуртованому колективу досвідчених лінгвістів, редакторів і верстальників допоможе впоратися з підготовкою документів для виїзду до Німеччини або будь-якої іншої країни світу, ми володіємо 70-ма мовними парами й залучаємо до роботи тільки вузькоспеціалізованих перекладачів.

Оберіть свій пакет перекладів
Переклад документа
від 180 гривень за шаблонний документ

Переклад шаблонних документів - одина із найбільш затребуваних видів послуг. Мі виконаємо для вас переклад паспорта, довідки, свідоцтва та інших офіційних документів. Під час перекладу документів часто потрібен апостиль або нотаріальне засвідчення, тому ми надаємо комплекс послуг з перекладу та легалізації.

Переклад з нотаріальним засвідченням
від 225 за сторінку перекладу + засвідчення у нотаріуса

Нотаріальний переклад документа - це переклад, під час якого нотаріус засвідчує справжність підпису кваліфікованого перекладача. Ця процедура необхідна, аби надати іноземному документу юридичної сили на території нашої країни.

Апостиль
від 250 грн за документ

Апостиль - найбільш доступна та розповсюджена форма легалізації документів. Для спрощення міжнародного документообігу апостиль використовують усі страни, що прийняти Гаазьку Конвенцію. Після апостилювання документ набуває юридичної сили та може бути використаний на території інших країн.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджераУ нас ви можете замовити переклад свідоцтва про народження німецькою, якщо за кордон виїжджає неповнолітня дитина. Перед оформленням заявки ви отримаєте детальну консультацію й дізнаєтеся про необхідний вам шаблонний переклад документа, а також про нотаріальне завірення.


Особливості роботи над перекладом свідоцтва про народження німецькою

До свідоцтва висуваються стандартні вимоги - відсутність ламінації, помарок, пошкоджень і сторонніх записів. Якщо такі є, рекомендуємо заздалегідь перевипустити дублікат і поставити печатку в РАЦСі. Перекладу підлягає вся інформація з обох сторін документа. Згідно із закордонним паспортом або транслітерацією на сайті Мін'юсту перекладається прізвище, ім'я та по батькові, детально і з точністю до символу відтворюються всі дані на печатках і обов'язково зберігається вихідна структура.

Переклад документів для неповнолітніх може знадобитися в різних ситуаціях. У нашому бюро ми працюємо з перекладами для таких цілей:

Папери можуть бути необхідні в різних установах на території приймаючої сторони або для посольства Німеччини в Україні. Залежно від цього виникає необхідність легалізації документа для надання йому юридичної сили. Для цього наш нотаріус підтверджує справжність документа й завіряє переклад підписом. У деяких випадках потрібно апостилювати свідоцтво про народження. Для виїзду в країну в туристичних цілях завірення нотаріусом не вимагають.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Як оформити заявку?

Для подання документів до роботи вам не обов'язково особисто відвідувати офіс бюро "Філін" - ми працюємо для вашого комфорту, тому всі скан-копії ви можете надіслати на нашу електронну адресу. Якщо у вас залишилися питання щодо вашого випадку, зв'яжіться з нашим менеджером в режимі живого чату й отримайте детальну консультацію. Ми гарантуємо швидкість, абсолютну точність перекладу, а також надаємо послуги з нотаріального завірення та постановки апостиля на будь-які офіційні документи. Звертаючись до нас, ви економите час і кошти, отримуючи високу якість від одного з ТОП-10 кращих агенств в Україні!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ