alt

Бюро перекладів Івано-Франківськ

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Самостійно перекладати текст з іншої мови дуже важко, тому в такій ситуації слід скористатися послугами бюро перекладів «Філін», яке працює у цій сфері згідно з офіційною ліцензією. Необхідність подібних послуг може знадобитися у різноманітних ситуаціях життєвого характеру, причому послугами компанії можуть скористатися як звичайна людина, а й компанії, фірми та організації.


Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


У бюро перекладів можна перекласти такі документи:

Також сюди можна звернутися для того, щоб провести легалізацію тексту професійно перекладеного фахівцем і в мінімально стислий термін.
Як надаються послуги?

У бюро нотаріальних перекладів здійснюють професійну діяльність фахівці з відповідною високою кваліфікацією та величезним "багажем" знань у цій сфері. Це означає, що у відповідально-грамотному підході до діяльності можна бути певним. Тут пропонується замовити:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Запевнення перекладу може бути виконане апостилем, що є важливою перевагою, адже така робота сьогодні може бути потрібна серед величезної кількості людей. Робота з письмового перекладу буде виконана в мінімальні терміни, але також ви можете замовити термінове виконання, в якості якого можна бути впевненим. Якщо вас цікавлять усні послуги агенції перекладів, то потрібно позначити час початку та закінчення роботи, причому вартість буде прорахована відразу ж, що дозволить раціонально розпланувати свій бюджет. Усі фахівці бюро регулярно підвищують свою кваліфікацію, тому в їхній грамотності та відповідальному підході до роботи можна не сумніватися.

У бюро перекладів в Івано-Франківську на всі послуги встановлені не високі розцінки, тому звернутися сюди може будь-хто незалежно від рівня фінансового доходу. Оплата може бути виконана тим способом, який є зручним і доступним, зокрема розрахуватися за переказ можна готівкою або карткою банку. Переведений текст, буде наданий замовнику в суворо обумовлений термін, тому ви зможете впоратися з поставленими завданнями вчасно та без затримок. Вирішивши звернутися до бюро іноземних перекладів, ви можете зателефонувати з представником по телефону, який проконсультує та відповість на всі запитання.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ