alt

Бюро перекладів Павлоград

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Якщо вас цікавлять послуги бюро перекладів «Філін», зайдіть на офіційний сайт компанії, де представлена докладна інформація з цього питання. Тут вам можуть запропонувати усний та письмовий переклад, причому скористатися пропозицією може будь-яка людина, а також компанія, тобто жодних труднощів у цьому питанні.


Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Пропонується не тільки скористатися послугою перекладу простого тексту, але й документа, наприклад:

Тут провадять діяльність фахівці з високою відповідною кваліфікацією, які у даній сфері мають великий "багаж" практичних знань.


Як звернутися до професійних перекладачів?

Тільки бюро нотаріальних перекладів виконується як переклад текстів, а й надаються інші послуги, наприклад:

Якщо перевести текст або документ потрібно терміново, цей параметр потрібно вказати спочатку. Спеціаліст здійснить переведення в суворо обумовлені терміни, причому вартість послуги буде трохи збільшена. Можливо здійснено легалізація документа, шляхом виконання грамотного перекладу, що позбавить замовника величезної кількості труднощів.

Професійні послуги агентства перекладів надаються за цілком розумною вартістю, що є найактуальнішим чинником у світі. Якщо потрібний усний переклад, необхідно вказати час початку та закінчення роботи, а також мову перекладу. Вартість послуги буде розрахована спочатку, тому потенційний замовник має можливість раціонально розпланувати свій бюджет. Важливо, що бюро перекладів має офіційну ліцензію на надання таких послуг, тому звертатись сюди можна впевнено та без побоювань.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Скориставшись послугами бюро перекладів у Павлограді, ви можете здійснити переклад тексту або замовити усну послугу з будь-якої мови світу. Про терміни виконання роботи замовнику також повідомлять спочатку, що дозволить правильно розпланувати графік своєї життєдіяльності. Сплатити послугу можна будь-яким зручним способом, зокрема приймається готівковий та безготівковий розрахунок, тобто труднощів у цьому питанні не виникне. У бюро іноземних перекладів може звернутися будь-яка людина, а також юридична особа, причому ціни на послуги не високі, а також гарантується виконання точного та грамотного виконання роботи.
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ