Заказать расчет стоимости перевода

  • Документ для перевода
  • Оформить заказ
    Документ для перевода

Перевести:

Переклад документів з нотаріальним посвідченням в Мелітополі

Бюро перекладів «Філін» є однією з найстаріших компаній, що займаються письмовим і усним перекладом і пропонує свої послуги клієнтам з України та з-за кордону.

Послуги бюро перекладів дуже затребувані. Завдяки багаторічному досвіду в області письмового та усного перекладу, ми набули цінний досвід не тільки в звичайних перекладах, але і в письмових і усних перекладах в спеціалізованих областях, таких як право, технологія, економіка, енергетика, будівництво, математика, хімія, медицина, харчова промисловість і багато інших.

Ми надаємо нашим вимогливим клієнтам:

Якщо у вас є багатомовний документ з особистої або професійної сфери, все його мовні версії повинні бути ідеальними. Неповний переклад може не тільки принести шкоду своєму авторові, але в деяких випадках він також може змінити деякі контексти в документі і спотворити його. Тексти повинні бути переведені з почуттям, особистим ставленням і з досконалим знанням мови і всіх його компонентів. Саме таким принципом керується наше бюро перекладів в Мелітополі.

Вам потрібна строго точна текстова інформація про професійних документах для забезпечення вашого бізнесу або діяльності?

Ви хочете покластися на професіоналів, які мають відмінні знання в цій галузі?

  1. Наше бюро іноземних перекладів має командою досвідчених перекладачів, яка спеціалізується на професійних перекладах в спеціалізованих областях, в тому числі технічних і медичних, і готова виконати будь-які ваші вимоги.
  2. Бюро нотаріальних перекладів займається засвідченням юридичних документів і текстів, заяв на легалізацію. Є послуги апостиль і термінові перекази.
СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАЯВКУ!

наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время

Вернуться к услугам

×
Приймаємо до сплати:
Перекладачам