alt

Бюро перекладів Рівного

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Звернувшись до бюро перекладів «Філін», ви можете замовити послугу перекладу будь-якого тексту, а також скористатись послугою усного перекладу. Тут вам можуть запропонувати виконати переклад текстів, що мають: технічний напрямок; медичний напрямок; юридичний напрямок.

Будь-яке завдання буде виконано на найвищому професійному рівні, а значить в якості роботи та її точності можна абсолютно не сумніватися. У бюро працюють висококваліфіковані фахівці, які мають великий «багаж» знань у цьому напрямі діяльності.


Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Як замовити послугу в бюро перекладів?

Переклад може бути виконаний практично з будь-якої іноземної мови, тому сюди можна звернутися в будь-якій життєвій ситуації. Надання послуг здійснюється не лише приватним, а й юридичним особам, тобто якихось обмежень у цьому питанні не виникне. Велике бюро нотаріальних перекладів виконує роботу за цілком розумними розцінками, що є важливим параметром потенційних замовників. Тут ви можете замовити:

Тут виконується проставлення апостилю, що є досить актуальним та важливим параметром у сучасному світі.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Вартість послуги визначається спочатку, тому потенційний замовник має можливість одразу ж розпланувати свій бюджет. Усі послуги агентства перекладів є ліцензованими, причому ця компанія працює вже протягом максимально тривалої кількості часу. Ви можете замовити терміновий переклад, вартість якого трохи вище, ніж звичайного, а значить при гострій життєвій необхідності можна впевнено звернутися саме сюди. Фахівцями бюро може бути виконана легалізація перекладеного тексту, тобто замовник може бути повністю позбавлений безлічі складнощів і життєвих труднощів.

Звернувшись до бюро перекладів у Рівному, можна замовити усний переклад, вказавши час та місця надання послуги. У разі виникнення питань щодо умов надання послуг, пропонується зв'язатися з представником компанії по телефону, який проконсультує і допоможе остаточно визначитися в тематиці звернення саме сюди. Звертаючись до бюро іноземних перекладів, ви можете бути впевнені у грамотному та професійно-відповідальному підході до роботи, а також у низьких та доступних розцінках.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ