alt

Переклади для бізнесу

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Сучасні економічні реалії диктують світові жорсткі умови розвитку. Освоївши локальний ринок, підприємства прагнуть виходити на міжнародний рівень, щоб там досягти кращих результатів. Така тенденція робить переклад бізнес-тексту однією з ключових потреб приватних підприємців.

Насамперед це стосується сегменту B2B, коли партнери з різних країн змушені спілкуватися, користуючись послугами посередників. Письмова комунікація не втрачає своєї актуальності, незважаючи на посилення аудіовізуальних засобів зв'язку. Тому переклад бізнес-листування має величезний попит. Вирішувати питання електронною поштою комфортно, є час подумати, порадитися з колегами і правильно сформулювати думки.


Надані послуги

Переклад тендерів
Переклад патентів
Переклад меморандумів
Переклад контрактів
Переклад презентацій
Переклад митних документів
Переклад ліцензії
Переклад установчих документів
Переклад бізнес-планів
Переклад звітів
Переклад статутів
Переклад ділового листування і документації
Переклад меню ресторану
Переклад договорів
Китайский язык
Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Крім того, розширення та освоєння іноземного простору вимагає від компанії відповідності іншим стандартам. Тут дуже важливий якісний переклад бізнес-документації, адже некоректно оформлені папери можуть завдати чималих збитків і стати причиною судових розглядів.

Переклад для бізнесу з усіх популярних мов

МСП "Філін" віддає пріоритет роботі з документами, нас визнають лідерами у цьому напрямі. Сьогодні ми бачимо, наскільки велику популярність має бізнес переклад англійською. Він дозволяє вітчизняним підприємствам вести діалог із західними компаньйонами та навпаки.

Також залишається затребуваним бізнес переклад російською. Глобальна економіка стимулює дедалі ретельніше ставлення до спілкування. Розширюються можливості для комерційних структур, зростають норми якості. Нерідко у наших замовників виникає потреба у фахівцях, які володіють іншими, менш поширеними мовами (наприклад, бізнес переклад німецькою). Наш колектив готовий виконувати ці завдання.

Нарівні з цими популярними мовами, ви можете замовити у нас переклад для бізнесу на французьку, італійську, іспанську, китайську та багато інших мов (а також у зворотному напрямку, якщо це необхідно). Тексти презентацій, договорів, контрактів, ділове листування, специфікації до товарів чи бухгалтерська документація – у кожній із цих сфер ми маємо своїх фахівців, які добре орієнтуються в темі. Професійні перекладачі та забезпечать точну та ефектну передачу всіх смислів, зберігаючи в той же час діловий стиль та унікальний корпоративний «tone of voice», властивий лише вашій компанії.

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Бізнес-переведення в бюро "Філін" - це сувора конфіденційність!

Замовляючи переклади для бізнесу у фрілансерів або випадкових "знайомих знайомих", клієнти турбуються про збереження конфіденційності. Деякі взагалі уникають віддавати переклади в інші руки, побоюючись витоку інформації, що в діловій сфері іноді рівносильне втраті бізнесу. Але самостійно не виконати! Важливо вміти правильно делегувати завдання, у разі перекладів – вибирати надійних підрядників, які стануть вашими партнерами в ділових комунікаціях. Ми добре знаємо, наскільки важливим є збереження всіх корпоративних таємниць. Наші співробітники, які працюють з матеріалами замовників, суворо проінструктовані з цього приводу і пов'язані відповідними юридичними зобов'язаннями про нерозголошення інформації, що міститься в документах, що їх перекладають. Працюючи з бюро перекладів «Філін», ви можете бути впевнені: жодна теза з наданих вами текстів, будь то звичайний рекламний проспект або протокол зборів ради директорів, не потрапить у чужі руки. Турбота про безпеку інформації – це частина нашої професії, справа честі кожного працівника бюро.

Ми розуміємо: тексти ділової спрямованості вимагають особливої ​​уваги. Найчастіше від них залежить зростання прибутку, збільшення потоку клієнтів та багато іншого. Позиціонування товару, його цінності та звернення до аудиторії – все це необхідно вміло доносити до іноземців.

Тому роль перекладацької організації складно переоцінити, коли йдеться про ведення справ за кордоном. Вибирайте фахівців, яким є МСП "Філін"!

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ