alt

Бюро перекладів у Харкові

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

"Філін" - бюро перекладів у Харкові, що входить до ТОП-10 компаній в Україні завдяки сильній команді лінгвістів, коректорів та редакторів. Ми працюємо з текстами та документами найрізноманітніших тематик, роблячи якісні та максимально точні переклади 70 мовами. Наша головна місія – допомогти нашим клієнтам досягти тих цілей, які вони переслідують, звертаючись до нас. Незалежно від обсягу роботи наша команда з великою відповідальністю виконує свої обов'язки та гарантує максимально точний та грамотний переклад будь-якого змісту та складності.


Апостиль у Харкові
Апостиль диплома у Харкові
Апостиль на свідоцтво про шлюб у Харкові
Апостиль на свідоцтво про народження у Харкові
Переклад диплома у Харкові
Легалізація документів у Харкові
Технічний переклад у Харкові
Переклад резюме на англійську у Харкові
Переклад паспорта у Харкові
Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Переклад документів у Харкові

Перебуваючи у пошуках досвідчених перекладачів, клієнт часто звертається за допомогою до приватних осіб, які не дають 100% якість у текстах. У нашому агентстві працюють понад 250 досвідчених фахівців, серед яких не лише професіонали у перекладах, а й коректори, редактори, верстальники та відповідальні менеджери проектів. Це гарантує отримання ефективних та точних текстів, що пройшли багатоступінчастий контроль якості.

Переконайтеся у наших перевагах:

Співпрацюючи з нами, ви повністю убезпечите себе від витоку інформації, тому що ми гарантуємо абсолютну конфіденційність усіх документів.


Ціни перекладів у Харкові

Наші ціни на 15-25 % нижчі за середні ринкові, але висока експертність, тому щоразу ви економитимете та отримуватимете якісні та професійні переклади. Вартість формується з кількох критеріїв:

Точні ціни на переклад документів представлені в таблиці:
Нотаріально завірений переклад

Щоб документи, видані офіційними органами отримали юридичну силу, обов'язково потрібно нотаріальне завірення. Наше бюро надає можливість зробити нотаріальний переклад документів, якщо вам знадобилося терміново виїжджати за кордон або оформляти пакет паперів для роботи, навчання або зробити переклад тендеру. Документи можуть знадобитися до органів РАЦСу, міграційної служби, поліції та інших інстанцій.

Послугу надає досвідчений юрист-нотаріус і при необхідності на документ буде проставлений апостиль, щоб на законодавчому рівні запевнити його легальність. Заявка на нотаріальний переклад проходить перевірку документа на справжність - для цього здійснюється низка запитів до державних реєстрів, після чого проводиться аналіз та зіставлення даних у оригіналах та копіях. Робота над замовленням суттєво прискориться, якщо ви маєте можливість надати оригінал в електронному текстовому форматі.


Як розпочати співпрацю?

Бюро “Філін” понад 8 років надає послуги перекладу в Харкові та працює з клієнтами по всьому світу. Ми приймаємо клієнтів як в офісі (Харків та Київ), так і в режимі online. Для оформлення замовлення достатньо заповнити форму з контактними даними, і наш менеджер передзвонить вам протягом 30 хвилин. Для того, щоб дізнатися більш точну вартість перекладу вашого проекту, скористайтесь функціоналом калькулятора вгорі сторінки нашого сайту. Ви можете завантажити текст у форматі Word або внести дані до спеціального поля. Після вибору мовної пари та способу оплати система формує ціну на ваше замовлення.

Також перед початком співробітництва ви можете вивчити докладні відгуки наших партнерів та переконатися у високому професіоналізмі нашої команди. Звертаючись до нас, ви отримуєте послугу за прийнятну вартість та тексти, що пройшли подвійний контроль якості командою професійних профільних перекладачів, обробку коректором та редактором. Довіряйте експертам – залиште заявку прямо зараз та отримайте найкращі умови на довгострокову співпрацю.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

У нас ви можете замовити переклад у наступних форматах

При необхідності ми виконаємо переклад документів з нотаріальним запевненням, який знадобиться для свідоцтв про народження, смерть, шлюб та пакети паперів для посольства.

Ми працюємо з такими тематиками усних та письмових перекладів:

При роботі з будь-якою тематикою іноді виникає потреба консультації з експертами певної галузі та носіями мови. Наші спеціалісти зацікавлені в точності та лексичній відповідності кожного перекладу, тому обов'язково звертаються до першоджерел для отримання додаткової інформації щодо проекту.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ