alt

Бюро перекладів Кропивницький

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Бюро перекладів «Філін» здійснює роботу у Кропивницькому вже протягом великої кількості часу згідно з отриманою ліцензією. Тут задіяні спеціалісти з високою кваліфікацією та великим досвідом в описуваній сфері діяльності. Сюди може звернутися приватна особа, або ж юридична, тому що жодних обмежень у цьому питанні не існує.


Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Тут пропонується виконання наступних завдань:

Будь-яке завдання, пов'язане з перекладом, буде проведено на високому професійному рівні, а також швидко, що є актуальним для потенційних замовників послуги.

Як замовити переклад?

Для того щоб отримати розгорнуту інформацію про послуги, пропонується спочатку поспілкуватися з представником компанії, що можливо здійснити по телефону. Отримати консультацію та відповіді на всі питання у цій тематиці можна у працівника компанії, що дозволить прийняти правильне рішення у тематиці звернення саме сюди. Дане бюро нотаріальних перекладів усі роботи виконуються за доступними цінами, тому замовник не матиме фінансових труднощів після звернення до цих фахівців. Тут можна замовити переклад тексту:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Пропонується виконання легалізації документів після перекладу, що позбавить замовника труднощів та дасть можливість ефективно та швидко виконати існуюче завдання. Фахівці пропонують засвідчення перекладу документів апостилем, що сьогодні можливо впевнено назвати затребуваною послугою. Послуги агентства перекладів сертифіковані, а значить, у їхній точності та правильності можна бути впевненим. Якщо потрібно терміновий переклад, то вартість послуги буде небагато збільшена, при цьому як виконання роботи можна буде не сумніватися.

Зайшовши на сайт бюро перекладів у Кропивницькому, пропонується отримати діяльність компанії максимально розгорнуту інформацію. Тут пропонується розрахуватися будь-яким зручним способом. Скориставшись послугами, ціна буде визначена відразу ж виходячи з обсягу завдань, терміновості і так далі, а значить, розпланувати бюджет не важко. У бюро іноземних перекладів здійснюється надання послуг за розумними цінами та на найвищому рівні професіоналізму.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ