Заказать расчет стоимости перевода

  • Документ для перевода
  • Оформить заказ
    Документ для перевода

Перевести:

Переклад документів з нотаріальним посвідченням в Ужгороді

У наші дні безліч інформації вимагає якісного перекладу, який може забезпечити бюро перекладів «Філін». Часто трапляється так, що обсяги тексту перевищують десятки сторінок, а рівень мови не дозволяє використовувати власні сили. В цьому випадку варто звернутися за допомогою професіоналів.

Бюро нотаріальних перекладів дозволить Вам здійснити якісну адаптацію тексту на безліч мов світу. Важливим фактором є те, що всіх документів, перекладених нашою фірмою, надається юридична сила: тексти легалізуються, оформляється апостиль, нотаріальне завірення.

Ось лише деякі мови, з якими працює бюро перекладів в Ужгороді:

Якісна робота більш ніж 200 співробітників виправдає Ваші надії. Наша фірма існує вже 7 років. За цей час ми змогли зарекомендувати себе на ринку. Ми можемо виконати термінове замовлення в найкоротші терміни. Бюро іноземних перекладів «Філін» здійснює адаптацію складних технічних, медичних, юридичних текстів. У нас працюють професіонали, знайомі з термінологією цих сфер.

Послуги бюро перекладів не обмежуються тільки письмовими перекладами. У нас Ви можете:

  1. Замовити усний переклад, де наш співробітник в усній формі пояснить зміст документа;
  2. Скористатися послугою створення глосарію для своєї фірми;
  3. Спробувати тестовий переклад;
  4. Замовити переклад сайту;
  5. Скористатися послугою аудіовізуального перекладу;
  6. Організувати корпоративні заняття з навчання співробітників іноземної мови.

Компанія виконує свою роботу в призначений термін. Ціни нашої фірми гранично низькі, щоб зробити доступними послуги для всіх людей. Нам важливо, щоб клієнт отримав бажаний результат, тому ми стежимо за тим, щоб кожен працівник був майстром своєї справи. Наша мета-якісне та оперативне виконання проектів. Нам довіряють як великі фірми, так і фізичні, юридичні особи. Наше бюро перекладів в змозі взятися за проект будь-якої складності!

СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАЯВКУ!

наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время

Вернуться к услугам

×
Приймаємо до сплати:
Перекладачам