Філін - надійне бюро перекладів в Україні

Професійні переклади від 25 грн за сторінку чи документ

Переклади для приватних осіб

Для приватних осіб ми надаємо повний спектр лінгвістичних послуг. Клієнт завжди зможе отримати те, що потрібно саме йому, звернувшись до нашого бюро перекладів.

Довідка про відсутність судимостей
Легалізація документів

Бюро перекладів надає своїм клієнтам повний комплекс послуг у сфері легалізації документів.

Переклади для бізнесу

Вийшовши на міжнародний рівень, бізнес стикається з потоком ділових паперів, перевести які під силу тільки досвідченим перекладачам з економічною, юридичною, або технічною освітою.

Бюро перекладів Харків

Професійне бюро перекладів текстів і документів - «Філін»

Терміновий переклад документів Международная служба переводов “Филин” предоставляет услуги как частным, так и юридическим лицам. Мы работаем с компаниями, фирмами, международными организациями, государственными структурами и многими другими юридическими лицами. Именно мы можем стать надежным и верным партнером для реализации ваших задач и целей.

У нашому штаті працюють фахівці, які здійснюють перекази більш ніж на сімдесят мовних пар, в тому числі і на рідкісні мови. Центральний офіс МСП "Філін" розташований в м Харків, але ми працюємо по всій Україні, а також за її межами і надаємо послуги письмових перекладів, послуги верстки, будь-які види завірення документів, надаємо послуги усного синхронного або послідовного перекладу на зустрічах, переговорах, конференціях і семінарах.

Офіційне бюро перекладів в Харкові - «Філін» вже більше п'яти років надає послуги високої якості, що дозволяє нашим замовникам підвищити результативність своєї професійної діяльності, а також вирішити питання чесних осіб, пов'язані з обміном документів між різними країнами і державами.

Ми максимально відповідально підходимо до вибору фахівців, так ми приймаємо на роботу тільки висококваліфікований персонал з величезним практичним досвідом в тій чи іншій сфері. Ми пропонуємо переклад документів різної тематики, в тому числі:

Замовити послуги перекладуКрім перерахованих вище тим, здійснюємо також переклад бізнес документації, текстів виробничої тематики, економічної, художньої і так далі. Наші фахівці регулярно проходять стажування за кордоном, а також спілкуються з носіями іноземної мови. Це підвищує їх кваліфікацію і дозволяє виконати роботу більш якісно в мінімально короткі терміни. Наші фахівці спочатку обумовлюють строки виконання роботи, що дозволяє вам раціонально спланувати інші дії, від яких залежить дата готовності перекладу.

Ми надаємо можливість виконання термінового переказу, що дозволить своєчасно впоратися з поставленими особистими або професійними завданнями. Фахівці можуть творчо підійти до виконання роботи, а також застосувати сучасні методи, що існують саме в цьому напрямку. Вартість послуг на письмові та усні переклади знаходяться на доступному рівні, що є важливим питанням для потенційних замовників. Важливо: якщо вам потрібно нотаріальне завірення перекладеного документа, то сміливо звертайтеся до нас. Ми проставляємо апостиль, а також здійснюємо легалізацію будь-якого документа, а значить, дозволяємо вам позбавитися від складнощів і труднощів, які можуть виникнути під час підготовки всього пакета документів.

Агентство термінових переказів з нотаріальним посвідченням

 

Ціна і вартість 2019  
Каталог / прайс лист Цена
Переклад стандартних документів
Європейські мови от 80 грн.
Мови країн СНД от 45 грн.
Мови скандинавських країн от 210 грн.
Східні мови от 170 грн.
Каталог / прайс лист Цена
Письмові переклади (1 стор.)
Європейські мови от 139 грн.
Мови країн СНД от 49 грн.
Мови скандинавських країн от 299 грн.
Східні мови от 299 грн.
Легалізація технічний документів
Проставлення штампа «Апостиль» от 250 грн.
Консульська легалізація от 500 грн.
Засвідчення виконаних перекладів
Фірмове завірення печаткою бюро перекладів 10 грн.
Нотаріальне засвідчення підпису перекладача от 75 грн.
Додаткові послуги
Верстка в графічних редакторах от 30 грн.

 

Центр усних і письмових технічних перекладів

Професійний переклад ціна Дані послуги можуть знадобитися при необхідності перекладу текстів юридичної та фінансової спрямованості, а також переклад офіційних документів адміністративної тематики. Наша служба перекладів «Філін» має в своєму штаті перекладачів не тільки з основним лінгвістичним освітою, а й з додатковою освітою, наприклад з юридичним, економічним і технічним. Ми здійснюємо верстку сайтів і їх локалізацію, проводимо грамотну оптимізацію сайтів, яка буде корисна для іноземних споживачів.

Будь-які види сайтів можуть бути переведені нашим бюро, що збільшить продажі, і як наслідок підвищить фінансовий дохід будь-якого бізнесу. При звернення до служби термінових переказів, ви можете замовити не тільки переклад документів, а й також усний переклад. Якщо у вас намічаються переговори з іноземними партнерами, то без допомоги грамотного перекладача не обійтися. Наші фахівці мають величезний досвід в послідовному перекладі, що необхідно при зустрічі партнерів, укладення договорів та веденні переговорів. Наші співробітники обов'язково врахують всі ваші побажання щодо того, який виконавець братиме участь в вашому заході.

Для того щоб замовити професійний усний переклад, необхідно вказати дату, час і місце проведення роботи, а також мову перекладу. Також необхідно надати додаткові матеріали для ознайомлення, якщо у вас такі є. Якщо вас цікавить письмовий переклад, то буде потрібно передати фахівця документацію, яка може бути на паперовому або електронному носії інформації. Ми можемо здійснити переклад доповідей, текстів екскурсій, громадських промов, конференцій і так далі. Вартість на послуги перекладів невисока і цілком розумна, що в даному випадку вкрай важливо, причому загальна ціна роботи розраховується спочатку і не змінюється.

Серед основних наших переваг можна виділити:

  1. Оформити замовлення можна перебуваючи в будь-якої точки світу, так залишивши заявку на нашому сайті, з вами зв'яжеться кваліфікований фахівець;
  2. Наш офіс знаходиться в центрі поруч з «Історичним музеєм», що дозволяє дуже легко до нас дістатися;
  3. На сайті є можливість провести розрахунок вартості онлайн, тобто ціна роботи буде визначена від самого початку, причому в цьому питанні враховуються такі параметри, як терміновість, складності і так далі.
Бюро перекладів Харків центр

При виникненні питань, ви можете звернутися в наш центр технічних перекладів «Філін», де вас проконсультують і допоможуть визначитися з необхідними послугами саме в вашому питанні. Якщо вас цікавить переклад з нотаріальним посвідченням або інший вид перекладу документів, то звернувшись до нас, ви будете, впевнені в якісному і грамотному виконанні роботи.

Крім перерахованих вище тим, здійснюємо також переклад бізнес документації, текстів виробничої тематики, економічної, художньої і так далі. Наші фахівці регулярно проходять стажування за кордоном, а також спілкуються з носіями іноземної мови. Це підвищує їх кваліфікацію і дозволяє виконати роботу більш якісно в мінімально короткі терміни. Наші фахівці спочатку обумовлюють строки виконання роботи, що дозволяє вам раціонально спланувати інші дії, від яких залежить дата готовності перекладу.

7 Причин

чому нас рекомендують друзям

Наші клієнти

Підтвердженням усього вищесказаного є сотні вдячних компаній
і приватних осіб з усієї країни.

У числі наших постійних клієнтів присутні найбільші вітчизняні та зарубіжні компанії, які звертаються за перекладами документів різних типів складності.

Кейс центра переводаБюро переводов документовсайт бюро переводоввеб сайт бюро переводовбюро переводовбюро переводов недорогозаказать переводХарьков бюро переводовУкраина бюро переводовбюро переводов в Харькове недорогоНедорого в Харькове бюро переводовзаказать перевод текстаперевод документаперевод в ХарьковеБюро в Харькове и Киевеперевести документынужно перевести документыцентр для перевода документовбюро переводов рядомбюро переводов рядом в Харьковебюро переводов рядом недорогобюро переводов рядом в Украинебюро переводов рядом Киев и Харьков

Файнер Д. И.

ООО «3авод кровельных материалов «АКВАИЗОЛ» выражает благодарность Бюро переводов «Филин» за качественно выполненные переводческие услуги в указанный срок. Бюро переводов «Филин» отличается от своих конкурентов высоким качеством и гибкой ценовой политикой. Сотрудники бюро всегда идут нам на встречу в наших требованиях, оперативно и качественно выполняют все поставленные задачи. Рекомендуем Бюро переводов «Филин» как надежного и профессионального партнера. Благодарим за сотрудничество и желаем Вашей компании успеха и процветания!

Богатырев Е.Н.

Этим письмом выражаем благодарность бюро переводов «Филин» за предоставленные услуги по переводам, а также за внимательное и доброжелательное отношение сотрудников. Mы сотрудничаем достаточно недавно, но уже успели оценить надежность и качество выполненной работы. Бюро переводов «Филин» проявило себя как высокопрофессиональная компания с квалифицированными кадрами, оперативно и качественно решающая поставленные задачи. Особенно хочется отметить готовность идти навстречу нашим пожеланиям в нестандартных ситуациях и учитывать все выдвинутые требования к оформлению и т.д., а также способность при необходимости быстро выполнять срочные работы. Рекомендуем БЮРО ПЕРЕВОДОВ «ФИЛИН» как надежного профессионального партнера, и надеемся на дальнейшее успешное сотрудничество.

Сердюк А.И.
Доктор

ГП «Клинический санаторий« Курорт Березовские Минеральные воды» выражает благодарность бюро переводов «Филин», и дает высокую оценку качества услуг, предоставляемых компанией. Все переводы были выполнены с четким соблюдением сроков. Бюро переводов Филин отличается сочетанием высокого качества услуг, гибкой ценовой политикой, а также внимательным отношением к требованиям клиента. Мы благодарим за сотрудничество и рекомендуем эту компанию как профессионального партнера на рынке переводческих услуг.

М.С. Бабій
Директор ТОВ «ВТК«ЛАЗУРІТ»

Товариство з обмеженою відповідальністю "ВТК"Лазуріт" висловлює подяку Бюро перекладів "Філін" за високу якість наданих послуг ТОВ "ВТК"Лазуріт" неодноразово зверталося до Бюро перекладів "Філін" для виконання перекладів на різні тематики, внаслідок чого було отримано якісний переклад веб-сайтів та документації. Бюро перекладів "Філін" відрізняється високим рівнем професіоналізму, уважним ставленням до клієнта, та гнучкою ціновою політикою. Бюро перекладів "Філін" завжди йшли нам на зустріч, враховували всі наші побажання і робили переклад в найкоротші терміни. Ми висловлюємо велику подяку за надані послуги з перекладу та рекомендуємо цю компанію як надійного партнера на ринку перекладацьких послуг. Щиро бажаємо вам процвітання успіхів і сподіваємося на подальшу співпрацю.

ЧАО ТК БАРВИНОК

ЧАО «Торговая компания «Барвинок» выражает благодарность Бюро переводов «Филин» в качественном и срочном переводе документов.
Бюро переводов «Филин» отличается от своих конкурентов отзывчивым и квалифицированным персоналом, гибкой ценовой политикой и профессиональным подходом к каждому клиенту.
Отдельное спасибо менеджерам за быструю обратную связь и решение возникших вопросов в кротчайшие сроки.
Наша компания рекомендует Бюро переводов «Филин» как профессионалов своего дела.

ООО Сми-Крис Компани
Макарова М.А. Генеральный директор

Общество с ограниченной ответственностью «Сми-Крис компани», в лице генерального директора Макаровой Марии Андреевны, выражает свою благодарность и подтверждает успешное сотрудничество кашей Компании с Бюро переводов «ФИЛИН». В процессе выполнения услуг Бюро переводов «ФИЛИН» зарекомендовало себя как надежный профессиональный партнер, который не только четко выполняет поставленные задачи, но также использует индивидуальный подход и ориентацию на заказчика.
Мы оценили компетентность сотрудников, опыт переводчиков Бюро переводов «ФИЛИН» и в будущем планируем пользоваться услугами этой Компании.
На сегодняшний день у нас нет никаких сомнений, что касается рекомендаций Бюро переводов «ФИЛИН» потенциальным клиентам.
С уважением, Генеральный директор
Макарова М.А.

ООО АВС
Зиганшин Мурат Директор отдела ВЭД

С этим бюро мы работаем уже около полугода. Наш менеджер Мовчан Алена Александровна. Заказы всегда обрабатываются быстро и качественно. В перевод отдавали материалы разных типов. Это были обучающие технические статьи, инструкции по эксплуатации и таблицы локализации программного обеспечения. Материалы были на английском и грузинском языках. Всегда заказывали пакет «стандарт». Качество переводов хорошее. Планируем продолжать сотрудничество и по другим языкам.

Директор Савченко И.Д.

Директору бюро переводов «Филин»
000 «Глобал Инвест Системс» благодарит за оказанные услуги по переводу бюро переводов «Филин». Услуги по переводу и заверению выполнялись оперативно и всегда в установленный срок, на высоком профессиональном уровне. 000 «Глобал Инвест Системе» высоко ценит профессионализм Вашей компании и надеется на дальнейшее плодотворное сотрудничество.

Старенко Александр Олегович
Директор

ООО "Гудвин" в лице директора Старенко Александра Олеговича, выражает признательность Бюро переводов "Филин" за качественную и оперативную работу по переводам документов с английского на русский язык. Наша компания неоднократно сталкивается с вопросами переводов документации, поэтому надежный партнер в сфере переводов для нас очень важен. Мы довольны тем, что наши заказы всегда выполняются в оговоренные сроки, коллектив Бюро переводов "Филин" всегда относится внимательно к нашим просьбам и пожеланиям. Надеемся на дальнейшее сотрудничество и желаем компании "Филин" процветания и успехов.

Гурина Татьяна Юрьевна
Генеральный директор

ООО «ЯрТехСнаб» выражает признатель000 «Элит-Мебель» в лице Генерального директора Гуриной Татьяны Юрьевны выражает благодарность Бюро переводов «Филин» за качественные и оперативные переводы деловой документации и договорных документов в интересах нашей компании на арабский и английский языки.
Услуги по переводу были предоставлены оперативно и на высоком профессиональном уровне.
000 «Элит-Мебель» рекомендует Бюро переводов «Филин» как надежного партнера, оправдывающего ожидания заказчика. Выражаем благодарность Бюро переводов «Филин» за качественную и оперативную работу по переводам с русского языка на польский. Коллектив Бюро переводов всегда относится внимательно к нашим просьбам и пожеланиям. Для нас важен надежный партнер.
Желаем компании Филин процветания и успехов.

И.Г.Солодкий
Директор

ООО «ЯрТехСнаб» выражает признательность Бюро переводов «Филин» за качественную и оперативную работу по переводам с русского языка на польский. Коллектив Бюро переводов всегда относится внимательно к нашим просьбам и пожеланиям. Для нас важен надежный партнер.
Желаем компании Филин процветания и успехов.

В. Р. Яременко
Начальник пасажирського вагонного депо Гребінка

Пасажирське вагонне депо Гребінка висловлює щиру подяку бюро перекладів «Філін» за співпрацю. Складний технічний текст було перекладено з української мови на російську якісно та у дуже стислі терміни. Приємно вразило розуміння специфіки під час розрахунків за виконані роботи та бажання йти на зустріч клієнту. Дуже професійне і уважне ставлення до клієнта при прийманні та супроводженні замовлень. Причетні працівники задіяні у перекладі заслуговують на заохочення.

В.В. Токарчук
Генеральний директор

Компанія Bombardier Transportation висловлює Вам подяку за плідну співпрацю між нашими підприємствами. Насамперед, хочемо підкреслити Вашу компанію як професіоналів в сфері перекладу. Такі якості, як швидкість виконання замовлень, використання глосарію, робота зі складною технічною документацією в САD-форматі,
індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідно відрізняють Вашу компанію від конкурентів. Бажаємо бюро перекладів «ФІЛІН» подальшого розвитку, успіхів та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Самохвалов А.С.
Генеральний директор

000 «Люстдорф» выражает благодарность Бюро переводов «Филин» в качественном и срочном переводе документов. Бюро переводов «Филин». Отличается от своих конкурентов отзывчивым и квалифицированным персоналом, гибкой ценовой политиков и профессиональным подходом к каждому клиенту. Отдельное спасибо руководителю отдела корпоративных клиентов Татьяне Сергиенко за быструю обратную связь и решение возникших вопросов в кротчайшие сроки. Наша компания рекомендует Бюро переводов «Филин» как профессионалов своего дела.

Горішняк О.А.
Заступник директора

ТОВАРИСТВО 3 ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКОІНСТРУМЕНТ-КИЇВ» в липні 2016 року уклало договір з бюро перекладів «ФІЛІН» на переклад технічної документації (інструкцій с користування) до вимірювального обладнання з англійської мови на російську мову. Послуга була надана в обумовлений строк, якість перекладу відповідає технічним вимогам замовника. Зауважень до бюро перекладів «ФІЛІН» відносно наданих послуг не маємо.

Балабанов В.В.
Директор Всеукраїнського благодійного фонду «ДЕПОЛЬ УКРАЇНА»

ВБФ «Деполь Україна» висловлює щиру подяку Міжнародному бюро перекладів «Філін» за тривалу та плідну співпрацю.
Дозвольте подякувати Вам за швидке виконання термінових завдань, за лояльність та розуміння. Завдяки високій кваліфікації спеціалістів Міжнародного бюро перекладів «Філін» нам успішно вдалось забезпечити супровід взаємовідносин з багатьма міжнародними організаціями. Від імені всього колективу висловлюємо Вам щиру подяку за багаторічну та плідну працю. Ще раз дякуємо та висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці, і в майбутньому ми також можемо розраховувати на Вашу допомогу.

А.М. Феськов
Директор

Директору бюро переводов «Филин»
Клиника профессора Феськова А.М. выражает благодарность за указанные услуги. Мы довольны тем, что переводы осуществляются в оговоренные сроки, а в 30 °/о заказов на 20 °/о раньше установленного срока, коллектив Бюро переводов «Филин» всегда относится внимательно к нашим просьбам и пожеланиям. Вы мастера своего дела и мы рекомендуем Бюро переводов «Филин» как надежного партнера.

В.Б.Хистовий
Директор

Товариство з обмеженою відповідальністю «Нові ласощі - Житомир» протягом двох років співпрацює з бюро перекладів «Філін» з питань отримання послуг професійного перекладу документів загальної спрямованості. За час роботи бюро «Філін» зарекомендувало себе виключно з позитивної сторони. Всі замовлення виконуються якісно, швидко та за доступними цінами.
Ми хочемо подякувати бюро перекладів «Філін» за оперативність, високий рівень професіоналізму та якість виконання перекладів. Ми рекомендуємо компанію «Філін» як професійного та надійного партнера в області надання послуг з перекладу та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Е.Б. Ланецький
Директор

З Бюро перекладів «ФІЛІН» працюємо вже не перший рік. Послуги з перекладу завжди надаються якісно та в стислі строки. Також великою перевагою Бюро перекладів е наявність кур'єрської доставки. Усі спеціалісти великі професіонали. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та бажаємо Бюро перекладів «ФІЛІН» процвітання.

В. В. Юрьев
директор

ЧАО «ЗАВОД ЭЛОКС» благодарит бюро переводов «Филин» за оказанные услуги по переводу и заверению документов. Ваши сотрудники выполняют работу оперативно и качественно, берутся за срочные заказы, а также внимательно прислушиваются к нашим требованиям. Желаем Вам успешного развития и надеемся на дальнейшее плодотворное сотрудничество.
С уважением, Генеральный директор

А.О.Каграманян
Проректор з науково-педагогічної роботи

Український державний університет залізничного транспорту висловлює щиру подяку бюро перекладів «Філін» за співпрацю. Документи, які наш університет надсилає для перекладу з української мови на англійську, завжди перекладаються у стислі терміни, кваліфіковано та з високою якістю. Окремо відзначимо, дуже професійне і уважне ставлення до клієнта з питань приймання та видачі замовлень.
Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Гущин В.О
Директор ТОВ «ВТТГ ГРУП»

ТОВ «ВТТГ ГРУП» висловлює подяку бюро перекладів «Філін» за послуги по перекладу технічних документів. Роботи виконувались оперативно і завжди в указаний термін, на високому професіональному рівні. ТОВ «ВТТГ ГРУП» високо оцінює професіоналізм Вашої фірми і надіється на майбутнє співробітництво.

Д.В. Жирнов
Генеральный директор 000 «Эйчар-Холдинг»

Выражаем благодарность бюро переводов «Филин» и менеджеру Никите, за качественную и оперативную работу по переводам документов с русского языка на английский.
Наше рекрутинговое агентство работает не только с Российскими, но и с зарубежными партнерами. Когда у нас возникла необходимость оперативно перевести очередной контракт, мы обратились в бюро переводов «Филин». Данное бюро выполнили свою работу качественно и в установленные сроки.
Надеемся на долгое и успешное сотрудничество и желаем компании «Филин» дальнейшего развития и процветания!

Ануфриев С.О
Коммерческий директор

Общество с ограниченной ответственностью «Иннотер» выражает признательность Бюро переводов «Филин» и его менеджерам за быстрое и качественное выполнение наших заказов.
Компания «Филин» переводила нам документы не только с привычного для международной деятельности английского языка, но и с китайского языка на русский. Тематика переводов охватывала как общую юридическую и экономическую сферу, так и достаточно специфический профиль нашей компании: геодезию, картографию, фотограмметрию и географические информационные системы.
Все наши заказы были выполнены профессионально и в обещанный срок, включая экспресс-переводы. Ко всем пожеланиям менеджеры относятся очень внимательно и дружелюбно.
Рекомендуем Бюро переводов «Филин» как надежного партнера, и, несомненно, еще не раз обратимся за помощью в выполнении качественных переводов именно в эту компанию!

Власова Олена
Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами

Щиро дякуємо Вам за вдалу співпрацю та партнерство у проведенні тренінгу,
який відбувся 21-23 листопада 2017 року у місті Святогірськ, готель Роше Рояль.

Вся ваша команда показала високий рівень підготовки, чітку і злагоджену
роботу. Ми вдячні Вам за оперативність, швидку реакцію та професіоналізм. З
перекладачами Вашої компанії приємно працювати, вони оперативно реагують на
завдання. Ми отримали позитивні відгуки від учасників тренінгу, які відмічають
комфортність комунікації між іноземним спікером та учасником. Хочеться також
підкреслити зацікавленість ваших працівників в позитивному результаті проведення
кожного нашого заходу.

Рекомендуємо співпрацю з Міжнародною службою перекладів «Філін»!
Бажаємо успішного розвитку та нових досягнень!

Демура В.О.
Директор

ТОВ «Горобина» висловлює щиру подяку бюро перекладів «Філін» за співпрацю. Наш менеджер, Любивая Анна, дуже професійно та уважно ставиться до клієнта при прийманні та супроводженні замовлень. Складний текст було якісно та у стислі терміни перекладено з італійської мови на українську. «Горобина» високо оцінила професіоналізм Вашої компанії і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Е.В. Ільмінський.
Начальник управління організаційної роботи

ПАТ «Турбоатом» висловлює вдячність Бюро перекладів «Філін» за професіоналізм, якісне та своєчасне виконання замовлень. Переклади, що виконувалися на замовлення, відповідали нашим вимогам якості та були надані своєчасно
з урахуванням усіх наших побажань.
Професіоналізм співробітників і наявність перекладачів, які є фахівцями в різних галузях, закріплює за таким бюро перекладів репутацію, як одного з кращих в місті. Бажаємо Вам успішного розвитку та розраховуємо на подальшу співпрацю.

Все отзывы →
СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАЯВКУ!

наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время

Вернуться к услугам

×
Приймаємо до сплати:
Перекладачам