alt

Бюро перекладів Київ

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

У зв'язку з активізацією міжнародних відносин та отриманням Україною безвізу послуги бюро нотаріальних перекладів у Києві стають все більш затребуваними. Якщо вам необхідно терміново перекласти документи на будь-яку мову Європейського Союзу, замовити такі послуги недорого можна в агентстві «Філін». Зазначимо, що «Філін» — це міжнародна компанія, і скористатися її допомогою можуть мешканці будь-якого міста України через інтернет. У такому разі вам буде надіслано готовий текст на електронну пошту.


Переклад медичних документів у Києві
Технічний переклад у Києві
Письмовий переклад текстів у Києві
Переклад на англійську у Києві
Переклад книг у Києві
Апостиль у Києві
Апостиль диплома у Києві
Бюро медичних перекладів
Нотаріальний переклад документів у Києві
Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Послуги професійного перекладу документів

У бюро перекладів «Філін» працюють фахівці, які досконало володіють практично всіма «живими» мовами. Тобто, тут можна замовляти переклади технічних або медичних текстів із запевненням не лише з популярних мов типу англійської, французької чи німецької, а й з багатьох інших: китайська, турецька, корейська, арабська та ін.

Переклади здійснюється у будь-яких тематиках:

Якщо цього вимагають норми законодавства країни, на яку ви замовляєте юридичний переклад, на документи проставляють апостиль. Апостиль використовується для легалізації документів у багатьох країнах, відповідно вам не потрібно щоразу вдаватися до допомоги перекладача. Отримати виконане замовлення ви можете безпосередньо в офісі бюро перекладів або прямо на пошту в електронному вигляді. Фахівці агентства також працюють із рукописними документами.

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Агентство перекладів - "Філін" за низькою ціною

Компанія вже тривалий час працює над ринком. Скористатися її послугами можуть мешканці України. У бюро іноземних переказів працює 250 перекладачів експертів. Тут ви готові надати широкий спектр послуг за одним з найнижчих цін за сторінку тексту:

До послуг агентства перекладів входить також допомога перекладача для проведення важливих переговорів з діловими партнерами, а також синхронний переклад на різноманітних заходах та зустрічах.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ