Заказать расчет стоимости перевода

  • Документ для перевода
  • Оформить заказ
    Документ для перевода

Перевести:

Переклад документів з нотаріальним посвідченням в Києві

У зв'язку з активізацією міжнародних відносин і отриманням Україною безвізу послуги бюро нотаріальних перекладів в Києві стають все більш затребуваними. Якщо вам необхідно перевести терміново документи на будь-якій з мов Європейського Союзу, замовити такі послуги недорого можна в агентстві «Сова». Відзначимо, що "Філін" - це міжнародна компанія, і скористатися її допомогою можуть жителі будь-якого міста України через інтернет. В такому випадку вам буде відправлений готовий текст на електронну пошту.

ПОСЛУГИ АГЕНТСТВА «ФІЛІН»

У бюро перекладів "Філін «працюють фахівці, досконало володіють практично всіма» живими" мовами. Тобто, тут можна замовляти переклади ТЕХНІЧНИХ або медичних текстів із завіренням не тільки з популярних мов типу англійської, французької або німецької, але і з багатьох інших: китайська, турецька, корейська, арабська та ін.

 

Переклади здійснюється в будь-яких тематиках:

Якщо того вимагають норми законодавства країни, для якої ви замовляєте юридичний переклад, на документи проставляють апостиль. Апостиль використовується для легалізації документів у багатьох країнах, відповідно вам не потрібно буде щоразу вдаватися до допомоги перекладача. Отримати виконане замовлення ви можете безпосередньо в офісі бюро перекладів у Києві або прямо на пошту в електронному вигляді. Фахівці агентства також працюють з рукописними документами.

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ В БЮРО «ФІЛІН»

Компанія вже тривалий час працює на ринку. Скористатися її послугами можуть жителі України (в тому числі Криму, Донецької та Луганської областей). У бюро іноземних перекладів працює 250 перекладачів експертів. Тут вам готові надати широкий спектр послуг за одним з найбільш низьких цін за сторінку тексту:

  1. Легалізація документів;
  2. Переклад і верстка сайтів;
  3. Редакторська вичитка машинного перекладу;
  4. Робота зі складними технічними матеріалами різної спрямованості.

Крім того, в послуги агенції перекладів входить і допомогу перекладача для проведення важливих переговорів з діловими партнерами, а також синхронний переклад на різних заходах і зустрічах.

СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАЯВКУ!

наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время

Вернуться к услугам

×
Приймаємо до сплати:
Перекладачам