alt

Бюро перекладів Житомир

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Велике бюро перекладів «Філін» працює вже протягом тривалого часу. Сюди можуть звернутися не лише приватні, а й юридичні особи, яким потрібний усний або письмовий переклад. Тут ви можете замовити переклад різних видів документів, зокрема: медичних; технічні; юридичних.


Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


На сайті бюро ви можете отримати його діяльність максимально розгорнуту інформацію, яка допоможе прийняти вірне остаточне рішення про звернення саме сюди. Обов'язково вивчіть інформацію про розцінки, крім цього ви можете зв'язатися з представником компанії за телефоном, який проконсультує та допоможе ухвалити остаточне рішення.


Як замовити послугу перекладу?

У бюро працюють висококваліфіковані фахівці, які мають у цьому напрямі величезний досвід. Звернувшись до них, ви можете не сумніватися у професійному та грамотному підході до роботи. Переклад здійснюється, у тому числі з наданням апостилю, тому у відмінному виконанні поставленого завдання можна не сумніватися. Звернувшись до бюро нотаріальних перекладів, вам можуть бути запропоновані різні послуги, зокрема:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

На послуги агентства перекладів встановлені не високі розцінки, тому звернутися сюди може будь-яка людина або ж невелика фірма. Ви можете замовити письмовий переклад будь-яких текстів, причому про терміни виконання роботи замовника буде повідомлено спочатку. Отже, можна правильно розпланувати свій графік життєдіяльності. Вартість послуги буде розрахована спочатку, причому цей параметр впливатимуть різні чинники. Дізнавшись рівень фінансових витрат, ви можете грамотно скласти власний бюджет. Бюро пропонує легалізацію перекладених документів, що виключить складнощі та труднощі у замовника.

У бюро перекладів у Житомирі можна замовити терміновий переклад текстів, а також усний переклад, який може здійснюватись у вказаному замовником місці. Таким чином, можна провести, наприклад, переговори з бізнес-партнерами або замовниками, причому ціна такої послуги буде не високою і прийнятною. Здійснити оплату за роботу можна будь-яким доступним способом, зокрема приймається готівковий або безготівковий розрахунок. Звернувшись до бюро іноземних перекладів, ви зможете вирішити величезну кількість своїх проблем, причому вартість послуг не висока, а отже, звернутися сюди може будь-яка людина, незалежно від рівня фінансового доходу.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ