alt

Бюро перекладів Одеса

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Бюро перекладів «Філін» має різнобічний досвід і займає лідируючу позицію на ринку перекладів вже понад п'ять років. Ми пишаємось нашими спеціалістами бюро перекладів Одеса. Команда бюро перекладів Одеса завжди швидко і точно робить переклад документів на більшість сучасних мов, зокрема рідкісних. У бюро перекладів Одеса ми спеціалізуємося на технічному, юридичному, фінансовому, художньому та інших напрямках.


Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Сьогодні є багато бюро перекладів в Одесі. Можна легко дізнатися, де в Одесі є бюро перекладів завдяки Інтернету. Але попри це складно знайти професійних перекладачів. Наприклад, у бюро перекладів Одеса ціни можуть бути виправдано низькими, що приваблює довірливих клієнтів. Але сам переклад виконується електронним перекладачем чи студентом на стажуванні. МСП "Філін" вже зарекомендувала себе в Одесі та інших регіонах як надійна організація з висококласними фахівцями. Ми довго співпрацюємо з багатьма великими вітчизняними та зарубіжними організаціями.

Чому Вам варто звернутися саме до МСП «Філін»?

 1.     Щоб робити переклад, мало просто знати мову. У нашому бюро перекладів документів в Одесі, фахівці мають дві освіти: власне перекладацьку та спеціальну - технічну, економічну чи юридичну. Це дозволяє глибоко розумітися на темі перекладу і виключати помилки.
 2.     МСП «Філін» завжди дотримується термінів виконання перекладу. Якщо ми порушуємо тимчасовий договір, то Ви забираєте переклад безкоштовно.
 3.     У нас дешевші. Бюро перекладів Одеса вартість на 10% -15% нижча за ринкову, тому що наші перекладачі досконало володіють електронними програмами, базами та словниками, які допомагають зробити переклад швидше конкурентів.
 4.     Ми робимо нотаріальне переведення документів Одеса. Клієнтам не потрібно додатково шукати нотаріуса, юриста, щоби легалізувати папери, проставити апостиль. У штаті МСП «Філін» працюють юристи та нотаріуси. У нас Ви отримуєте готове нотаріальне переведення документів Одеса, з яким можете відправлятися закордон.
 5.     Кожен переклад виконується не одним перекладачем, а командою спеціалістів. Це багатоетапний процес, який кілька разів перевіряється коректорами та засвідчується редактором проекту. При цьому у бюро перекладів Одеса вартість не змінюється, адже кожен виконаний проект працює на нашу репутацію.
 6.     Ми користуємось послугами носіїв мови. Багато працівників живуть в інших країнах. Особлива наша гордість – це переклад із китайської носієм мови.
 7.     Зручна система обслуговування клієнтів. Для кожного великого проекту призначається менеджер куратор, який підбирає команду, обговорює з Вами умови замовлення. Куратор відповідає за виконання проекту до здачі;
 8.     МСП "Філін" - офіційна організація. Бюро перекладів документів несе юридичну відповідальність за правильність кожного слова. Тому в наших інтересах робити переклад текстів на найвищому рівні;
 9.     Часто наші клієнти оформляють із агентством договір на тривалу співпрацю. Наприклад, коли потрібно регулярно оновлювати переведення сайтів або локалізацію мобільних додатків. І тут у бюро перекладів документів Одеса діє система знижок. Для таких проектів у компанії виділяється окрема постійна група перекладачів та лінгвістів, яка позачергово виконує замовлення;
 10.     Сайт МСП "Філін" дозволяє створити особистий кабінет замовника. Там відображаються всі Ваші замовлення, рівень виконання поточних перекладів тощо. На нашому сайті можна самостійно розрахувати вартість Вашого перекладу, а також час виконання.
 11.     Вам не потрібно шукати бюро перекладів Одеса адреси. Замовте на сайті зворотний дзвінок, надішліть нам текст перекладу в Інтернеті, а потім отримайте готовий, нотаріально завірений переклад прямо в поштову скриньку. Таку форму співпраці вже випробували і схвалили багато наших клієнтів, до того ж вона дозволила нам зробити в бюро перекладів Одеса ціни ще нижчими.
0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Завдяки професіоналізму перекладачів МСП «Філін» завоювало довіру найвибагливіших клієнтів. Ми успішно виконуємо складні та нестандартні переклади всіх напрямків та сфер діяльності. Наше бюро зростає та розвивається, лінгвісти регулярно відвідують з'їзди, конференції та курси підвищення кваліфікації, щоб робити для Вас переклади на найвищому рівні. Чекаємо на Вас у МСП “Філін”!
Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ