Заказать расчет стоимости перевода

 • Документ для перевода
 • Оформить заказ
  Документ для перевода

Перевести:

Переклад документів з нотаріальним посвідченням в Одесі

Бюро перекладів «Філін» має різнобічний досвід і займає лідируючу позицію на ринку перекладів вже більше п'яти років. Ми пишаємося нашими фахівцями бюро перекладів Одеса. Команда бюро перекладів Одеса завжди швидко і точно робить переклад документів на більшість сучасних мов, в тому числі - рідкісних. В бюро перекладів Одеса, ми спеціалізуємося в технічному, юридичному, фінансовому, художньому та інших напрямках.

На сьогоднішній день є багато бюро перекладів в Одесі. Можна легко дізнатися, де в Одесі знаходиться бюро перекладів завдяки Інтернету. Але, незважаючи на це, складно знайти професійних перекладачів. Наприклад, в бюро перекладів Одеса ціни можуть бути ноправдано низькими, що привертає довірливих клієнтів. Але сам переклад виконується електронним перекладачем або студентом на стажуванні. МСП "Філін" вже зарекомендувала себе в Одесі та інших регіонах, як надійна організація з висококласними фахівцями. Ми тривалий час співпрацюємо з багатьма великими вітчизняними та зарубіжними організаціями.

Чому Вам варто звернутися саме в МСП «Філін»?

 1. Щоб робити переклад, не достатньо просто знати мову. У нашому бюро перекладів документів в Одесі, фахівці мають дві освіти: власне перекладацьке і спеціальне - технічне, економічну або юридичну. Це дозволяє глибоко розбиратися в темі перекладу і виключати помилки.
 2. МСП «Філін» завжди дотримується термінів виконання перекладу. Якщо ми порушуємо тимчасової договір, Ви забираєте переклад безкоштовно.
 3. У нас дешевше. Бюро перекладів Одеса вартість на 10% -15% нижче ринкової, тому, що наші перекладачі досконально володіють електронними програмами, базами і словниками, які допомагають зробити переклад швидше за конкурентів.
 4. Ми робимо нотаріальний переклад документів Одеса. Клієнтам не потрібно додатково шукати нотаріуса, юриста, щоб легалізувати паперу, проставити апостиль. У штаті МСП «Філін» працюють юристи та нотаріуси. У нас Ви одержуєте готовий нотаріальний переклад документів Одеса, з яким можете вирушати за кордон.
 5. Кожен переклад виконується не одним перекладачем, а командою фахівців. Це багатоетапний процес, який кілька разів перевіряється коректорами і завіряється редактором проекту. При цьому, в бюро перекладів Одеса вартість не змінюється, адже кожен виконаний проект працює на нашу репутацію.
 6. Ми користуємося послугами носіїв мови. Багато співробітників живуть в інших країнах. Особлива наша гордість - це переклад з китайського носієм мови.
 7. Зручна система обслуговування клієнтів. Для кожного великого проекту призначається менеджери - куратори, який підбирає команду, обговорює з Вами умови замовлення. Куратор несе відповідальність за виконання проекту до здачі;
 8. МСП «Філін» - офіційна організація. Бюро перекладів документів Одеса несе юридичну відповідальність за правильність кожного слова. Тому, в наших інтересах робити переклад текстів на вищому рівні;
 9. Часто наші клієнти оформляють з агентством договір на тривалу співпрацю. Наприклад, коли потрібно регулярно оновлювати переклад сайтів або локалізацію мобільних додатків. В цьому випадку в бюро перекладів документів Одеса діє система знижок. Для таких проектів в компанії виділяється окрема постійна група перекладачів та лінгвістів, яка позачергово виконує замовлення;
 10. Сайт МСП «Філін» дозволяє створити особистий кабінет замовника. Там відображаються всі Ваші замовлення, рівень виконання поточних переказів і т.д .. На нашому сайті також можна самостійно розрахувати вартість Вашого перекладу, а також час виконання.
 11. Вам не потрібно шукати бюро перекладів Одеса адреси. Замовте на сайті зворотний дзвінок, надішліть нам текст перекладу в Інтернеті, а потім отримаєте свій готовий, нотаріально завірений переклад прямо в поштову скриньку. Таку форму співпраці вже випробували і схвалили багато наших клієнтів, до того ж, вона дозволила нам зробити в бюро перекладів Одеса ціни ще нижче.
 12. Завдяки професіоналізму перекладачів МСП «Філін» завоювало довіру найвимогливіших клієнтів. Ми успішно виконуємо складні і нестандартні переклади всіх напрямків і сфер діяльності. Наше бюро зростає і розвивається, лінгвісти регулярно відвідують з'їзди, конференції та курси підвищення кваліфікації, щоб робити для Вас переклади на вищому рівні. Чекаємо Вас в МСП "Філін"!
СПАСИБО ЗА ВАШУ ЗАЯВКУ!

наши менеджеры свяжутся с вами в ближайшее время

Вернуться к услугам

×
Приймаємо до сплати:
Перекладачам