alt

Бюро перекладів Хмельницький

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Звернувшись до бюро перекладів у Хмельницькому, ви можете провести легалізацію будь-якого письмового документа. Якщо потрібний усний переказ, то вартість обов'язково також буде розрахована спочатку, крім цього ви зможете обрати найбільш зручний спосіб оплати послуги. У разі виникнення запитань, вам пропонується зв'язатися з представником бюро по телефону, який проконсультує, що допоможе прийняти вірне остаточне рішення в тому, щоб звернутися саме сюди. Спеціалізоване бюро іноземних перекладів пропонує різноманітні послуги, які будуть надані на найвищому професійному рівні та у мінімально короткі терміни.


Можливі варіанти перекладу
ЕКСПРЕС

Автоматичний переклад спеціальними програмами + фінальна вичитка готового тексту з урахуванням правил орфографії, пунктуації, граматики, смислових та стилістичних помилок та одруківок.

ПРОФЕСІЙНИЙ

Професійний переклад, що здійснюється перекладачем з досвідом роботи не менше 5-ти років. Рекомендований для перекладу важких вузькоспеціалізованих текстів та документів

ЕКСПЕРТНИЙ

Професійний переклад з додатковою вичиткою спеціалізованим редактором. Рекомендований для текстів та документів, що використовуються для публікації, розміщюються на сайті.

Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


Потрібні послуги бюро перекладів у Хмельницькому

Звернувшись до бюро перекладів «Філін», ви можете замовити не лише письмовий переклад тексту або документа, а й усний переклад. Послуга надається різними іноземними мовами, тому звернутися сюди може будь-яка людина, якій потрібно отримати переклад. У компанії працюють фахівці, які мають відповідну високу кваліфікацію та величезний досвід у цьому напрямі діяльності. Звернувшись сюди, можна замовити письмовий переклад будь-якого документа, в тому числі:

0
70
мов
світу
0
1500
перевірених
виконавців в базі
0
1000
замовлень на місяць
0
7000
сторінок перекладу
щомісяця
компанія
в цифрах
Понад 7 років на ринку перекладацьких послуг, місце в десятці кращих бюро перекладів України, більше 600 проектів щомісяця - це далеко не межа! МСП "ФІЛІН" - це не просто перекладацьке бюро зі стандартними послугами.
Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повний комплекс перекладацьких послуг: від перекладу до нотаріального засвідчення та легалізації, від супроводу іноземних нарад до партнерської співпраці. Зручне оформлення і отримання замовлення, швидка обробка і лояльні ціни без шкоди якості.

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

Як користуватися послугами перекладу?

Велике бюро нотаріальних перекладів працює згідно з виданою ліцензією, тому у грамотному та професійному підході до вирішення поставлених завдань можна не сумніватися. Тут вам можуть запропонувати виконати:

Якщо вам потрібний усний переклад, то зв'язавшись з представником бюро, вам потрібно вказати час та місця надання послуги. У професіоналізмі фахівців із перекладу можна бути впевненим, що важливо для сучасних людей.

Слід одразу зазначити, що послуги агентства перекладів встановлені не високі розцінки, що дуже актуальним параметром для потенційних замовників. Тут ви можете замовити переклад з апостилем, що дозволить замовнику вирішити безліч завдань та складнощів. При перекладі тексту вам відразу ж повідомлять вартість послуги, що дозволить замовнику раціонально розпланувати особистий бюджет. Якщо потрібно терміновий переклад, то ціна послуги може бути трохи збільшена. У бюро можуть звернутися не лише приватні, а й юридичні особи, тобто якихось обмежень у цьому питанні не виникне.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ