alt

Послуги легалізації

Помилка може коштувати
занадто дорого

“By the way”. — «Купи дорогу» buy/bai/ — «купувати».

alt
ДІЗНАТИСЯ вартість
за 15 хвилин

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Консульська легалізація документів - це юридична процедура, що забезпечує документу чинність на території держав, на які не поширюється дія Гаазької конвенції.

На сьогодні в Україні існує 4 види легалізації: консульська, апостиль, присяжний переклад та засвідчення перекладу нотаріусом.

Яка саме легалізація документів в Україні підійде саме вам, потрібно вирішувати, спираючись на кілька факторів. Перше, на що слід звернути увагу, країна, в яку ви плануєте подавати документи. І друге - це державна установа, яка безпосередньо їх розглядатиме.

Давайте докладніше розберемося з кожним із видів легалізації.


Надані послуги

Апостиль
Довідка про несудимість
Витребування документів
Нострифікація
Легалізація документів для Болгарії
Легалізація документів для Єгипту
Легалізація документів для Італії
Легалізація документів для Канади
Легалізація документів для Китаю
Легалізація документів для Молдови
Легалізація документів для ОАЕ
Легалізація документів для Польщі
Легалізація документів РФ
Легалізація документів для Сінгапуру
Легалізація документів для США
Легалізація документів для Франції
Легалізація документів із Чехії
Отримання ідентифікаційного коду
Калькулятор вартості перекладу

Для більш складних завдань - зверніться до менеджера


ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ АПОСТИЛЬ УКРАЇНА

Для використання документів у тих країнах, з якими Україна уклала угоду про спрощення легалізації, достатньо надати їх нотаріальне засвідчення або виконати переклад у присяжного перекладача. Під час нотаріального засвідчення підтверджується підпис перекладача, а якщо виконується присяжний переклад, то акредитований лінгвіст засвідчує точність перекладу.

Якщо ви готуєте документи для країни, яка є учасником Гаазької конвенції 1961 року, вам необхідно проставити штамп апостилю на документ. Коли країни-учасниці конвенції не домовлялися про спрощення легалізації документації, потрібна процедура апостилювання. Саме після неї будь-який документ стає чинним і може повноцінно використовуватись на території іншої держави.

Для тих країн, які не взяли участь у Гаазькій конвенції, необхідно надати консульську легалізацію. Консульська легалізація документів – це юридична процедура, що забезпечує документу набуття чинності на території держав, на які не поширюється дія Гаазької конвенції. До них належать Канада, Таїланд, Сирія, Об'єднані Арабські Емірати, Єгипет, Китай та інші країни.

Але, оскільки ця процедура є досить трудомісткою, довірити її проведення краще одразу досвідченим професіоналам своєї справи – нашому бюро. Ми докладемо максимум зусиль, щоб ви змогли якнайшвидше пройти легалізацію документів, взявши на себе відповідальність за збирання всіх необхідних документів, а також за звернення до відповідного державного органу та передачу документа, який вже набрав чинності. Для вас це чудова можливість заощадити особистий час і позбавити себе головного болю, спочатку довіривши таке непросте завдання досвідченим фахівцям.

Консульська легалізація документів - це юридична процедура, що забезпечує документу вступ в силу на території держав, на які не поширюється дія Гаазької конвенції. До них відносяться Канада, Таїланд, Сирія, Об'єднані Арабські Емірати, Єгипет, Китай і ряд інших країн ..

Але, так як дана процедура є досить трудомісткою, довірити її проведення краще відразу досвідченим професіоналам своєї справи - нашому бюро. Ми докладемо максимум зусиль, щоб ви змогли якомога швидше пройти легалізацію документів, взявши на себе відповідальність за збір всіх необхідних документів, а також за звернення до відповідного державного органу та передачу вже легалізованого документа вам. Для вас це чудова можливість заощадити власний час і позбавити себе від головного болю, одразу довіривши таку непросту задачу досвідченим фахівцям.


Консульська легалізація документів через бюро «Філін»


Не проблема для наших професіоналів і консульська легалізація документів, процедура, проведення якої потрібно для зовнішньоекономічної діяльності з країнами, які не підписали Гаазьку конвенцію про скасування вимог легалізації іноземних офіційних документів (а це такі країни, як Єгипет, Канада і Китай, з якими багатьох українців пов'язують серйозні бізнес-проекти). Крім того, цей вид легалізації нерідко потрібен і приватним особам, котрі збираються на довгострокове проживання в Таїланд або ОАЕ: в цьому випадку іноді потрібно легалізувати свідоцтво про народження, довіреність або нотаріальні копії інших документів. Потрібно зауважити, що консульська легалізація більш складна, оскільки є двосторонньою процедурою, крім того, це може потребувати участі таких органів, як МЗС і Міністерство Юстиції України. Однак наше бюро впорається із завданням будь-якої складності! Ми виконаємо всі процедури в найкоротші терміни, позбавивши вас від необхідності стояти в чергах і їздити в столицю для проходження необхідних етапів запевнення ваших паперів.

Бюро перекладів «Філін»
У десятці найбільших
компаній України
замовте тестовий переклад 1 сторінки

Ми гарантуємо збереження Ваших персональних даних

Порядок
замовлення
Залишаєте
заявку
1

Залишити заявку можна будь-яким зручним для вас способом: на сайті, телефоном, у Viber, Skype чи в офісі. Після оформлення заявки менеджер уточнить у Вас усі деталі замовлення: обсяг тексту, мовну пару, тематику, терміновість, особливі побажання та вимоги.

починаємо
переклад
3

Після погодження умов співробітництва та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми запускаємо замовлення в роботу. Для швидкого уточнення всіх питань та комунікації за Вами закріплюється персональний менеджер.

верстаємо і
готуємо до видачі
5

Після оформлення замовлення та внесення Вами передплати (мінімум 50% від загальної вартості) ми розпочинаємо. За Вами закріплюється окремий проектний менеджер для оперативного спілкування.

проводимо
аналіз тексту
2

Вивчивши всі вихідні дані, менеджер розрахує вартість замовлення та термін виконання. Для кожного замовлення ми пропонуємо кілька варіантів вартості: експрес-переклад, професійний, експертний.

редагуємо
коректуємо
4

Щоб переклад був ідентичний до першоджерела, ми додатково виконаємо верстку документа, враховуючи всі особливості оригіналу. Роботи з версткою виконуються за допомогою спеціальних графічних редакторів.

Отримуєте
переклад
6

Після остаточного виконання та перевірки замовлення Ви можете забрати його будь-яким зручним способом: у нашому офісі, електронною поштою або оперативною доставкою службИ "Нова пошта".

З усього світу ми раді отримувати замовлення і працювати з улюбленими клієнтами кожен день!

Нам
довіряють

подяки
та відгуки

Подячні
листи
відгуки
клієнтів
Наталья Барановская

Обратилась первый раз, сделали очень быстро и профессионально. Спасибо! С удовольствием буду рекомендовать знакомым.

Игорь Наволоков

Нужен был перевод для сайта. Быстро сделали заказ, точно в срок. Цены приемлемые, удобные для меня формы оплаты. Мне понравилось.

Антон Горшков

Давно работаем! Нравится быстрота переводов, качество и индивидуальный подход к нашей компании.

Елена Филин

Хорошая компания! Обращаюсь к ним уже второй раз. И каждый раз всё делают быстро, качественно и недорого. Даже если возникали вопросы, обязательно всё расскажут и подскажут все тонкости. Благодарю за оперативную работу!

Ольга Козловская

МСП "Филин" - это, 1в первую очередь, профессионализм и качество. С этой компанией очень приятно и интересно работать. Всё всегда предельно вежливо, приветливо, пунктуально, ответственно. Любую неясность уточнят и разъяснят, перезвонят или напишут, если есть какие-то вопросы или замечания. Компания постоянно развивается - расширяет круг переводческих услуг, разрабатывает свою систему управления переводами, но особо радостным событием для переводчиков и лингвистов стала конференция, которую "Филин" организовал в этом году и которая - мы очень надеемся! - станет ежегодной доброй традицией. Я от всей души желаю "Филину" держать свою марку и да пребудет с ним успех!

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ

Для МСП “ФІЛІН” легалізація документів у Харкові, а також у всіх інших містах України та країнах СНД – це послуга, на якій ми спеціалізуємося вже не перший рік, тому ви можете сміливо нам довіряти!

Вартість легалізації нашої компанії розраховується індивідуально за кожним замовленням, бо залежить від кількох моментів: терміновості та бажані терміни виконання, країни, для якої призначається легалізація, та виду документа.

Для уточнення ціни залиште заявку на сайті, і наш менеджер все підкаже.

Переглянути на карті
ЗАКАЗАТЬ РАСЧЕТ